Lockhart's x Cellar Door Fire and Brimstone Bar Soap tuhé mýdlo

289 Kč 239 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ručně vyrobené tuhé mýdlo od značky Lockharts ve spolupráci s výrobcem tuhých mýdel Cellar Door. Mýdlo spadá pod limitovanou podzimní sérii značky Fire and Brimstone. Originální vůně připomíná ohniště s jemnými tóny uhlí a plamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuhé mýdlo Fire and Brimstone
Fire and Brimstone tuhé mýdlo patří do limitované série, která vychází každoročně na podzim. Toto tuhé, ručně vyrobené, mýdlo je výsledkem kolaborace mezi Lockhart's a Cellar Door, kteří se soustředí právě na tuhá mýdla. Mýdlo je vyrobeno z 100% přírodních ingrediencí. Obsahuje olivový, kokosový a ricinový olej, bambucké máslo, pačuli a další zdravé ingredience. A vůně? Dýně zkrátka nestačí! Tahle vůně připomíná ohniště s jemnými tóny uhlí a plamene. Rozhodně rafinovaně unikátní mužská fresh vůně.

Fire-and-brimstone-obrazekcellar-door-supply-logo


Tělo, ruce a obličej
Hydratuje
Vyživuje


plant based
100% přírodní složení


Lockharts-fire-and-brimstone-soap-mydlo-obrazek


slozeniSložení:
Olive oil, water, coconut oil, sustainable palm oi, sodium hydroxide (lye), castor oil, shea butter, fragrance, pumice, bamboo charcoal, mineral colorant


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru
X
cellar-door-supply-logo 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tuhá mýdla
Obsah: 142g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru