Lockhart's Nevermore Matte Paste pasta na vlasy

519 Kč 429 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Pasta na vlasy o obsahu 105g, která vznikla spoluprací Lockharts a Modernman TV, tedy youtubera a recenzenta Mika Smitha. Nevermore poskytuje vysokou fixaci s absolutně matným efektem. Pasta je lehké a krémové konzistence.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nikdyvíc od Lockhart's a Modernman TV
Složení této pasty vymýšlel Mike Smith (@modernmantv), který je známý pro svoje recenze na pánskou vlasovou kosmetiku. Společně se Stevem Lockhartem vytvořili unikátní produkt s lehkou a krémovou konzistencí, která poskytuje naprosto matný vzhled společně s nečekaně vysokou fixací. Nevermore je navíc díky lehkému složení vytvořit účesy s obrovským objemem a zajímavou texturou.


Vysoká fixace
Opravdu matný
Ohromná textura
Velký objem


hlinaplant based
Obsahuje hlínu kaolin a rostlinné výtažky


Vodni baze ikonaProdukt na bázi vody


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním případě pre-stylované prestylerem. Čím více produktu nanesete, tím větší fixace dosáhnete, dokud nedojdete do maxima.


lockharts-nevermore-matte-paste-obrazek


Video recenze


slozeniSložení:
Water, Kaolin, Ceteareth 20, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Beeswax, Microcrystalline Wax, Bentonite, PEG 7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Acrylates C10-30 alkyl methacrylate copolymer, fragrance, rice bran oil, cucumber extract.


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru

X

modern-man-tv-logo


Doplňkové parametry

Kategorie: Pasty na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Matný ⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
Obsah: 105g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru