Doprava a platba


U nás si každý najde svůj způsob dopravy a platby, jakým chce svůj objednaný produkt doručit. Zboží vždy expedujeme nejpozději další pracovní den. Pokud by tomu mělo být jinak, budete předem telefonicky či v SMS zprávě informováni na Vámi zadané telefonní číslo v objednávce. Zásilky balí naše Zuzanka, která nedá dopustit na bezpečnost zásilky a udělá maximum pro její doručení bez nehod a šetrnost k přírodě.


balíme s láskou

Naši dopravci


Zásilkovna domů (na adresu)
zasilkovna-logo
Cena objednávky Cena dopravy
do 1799 Kč 69 Kč
od 1800 Kč zdarma
Kurýr Zásilkovny Vám osobně doručí zásilku až do rukou, a to na jakoukoliv adresu v Česku. Informuje přes SMS a email. Možnost přemístění zásilky na výdejní místo Zásilkovny.
Kurýr PPL
logo-ppl
Cena objednávky Cena dopravy
do 1799 Kč 99 Kč
od 1800 Kč zdarma
Kurýr PPL doručí vaší zásilku následující den od naší expedice. Informuje přes SMS a email. Možnost přemístění zásilky do PPL parcelshopu (výdejní místo)
Odběrová místa Zásilkovny
zasilkovna-logo
Cena objednávky Cena dopravy
do 1799 Kč 49 Kč
od 1800 Kč zdarma
Zásilkovna vám doručí zásilku na výdejnu Z-point ve vašem městě 2. pracovní den od naší expedice (různé obchody, hotely či centra). O dostupnosti Z-pointu ve Vašem městě se dozvíte při výběru pobočky po zvolení Zásilkovny jako dopravy (2. krok objednávky). Pokud není Z-point dostupný, vyberte si jinou dopravní službu.

Platební možnosti


Dobírkou Dobirka

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. V případě dodání zboží mimo Českou republiku je vždy vyžadována platba předem.


Online platba kartou
kreditka  Gopay logo

Při dokončení objednávky budete po kliknutí na odkaz "Zaplatit" přesměrování na platební bránu GoPay, kde zadáte potřebné údaje a platbu odešlete. Odkaz k zaplacení objednávky přes platební kartu zasíláme i ve finální rekapitulaci Vaší objednávky na email v případě prvotního nezdaru. Platbu ihned evidujeme a je nejrychlejší. Zprostředkovatelem služby je GoPay.nejrychlejsi-doprava


Online bankovní převod
bankovni prevod  Gopay logo

Při dokončení objednávky budete přesměrování na výběr Vaší banky. Položky v internet bankingu budou už vyplněné, stačí jen příkaz potvrdit. Platbu ihned evidujeme a je nejrychlejší. Zprostředkovatelem služby je GoPay.nejrychlejsi-doprava


Zboží ihned, platím za 14 dní - TWISTO
piggy bank  Twisto

Bezpečné a ultra rychlé platby. Nákup na jedno kliknutí a bez rizika. Nikam nemusíte opisovat údaje z karty. Nekupujete zajíce v pytli. Na zaplacení objednávky máte 14 dní, fakturu posíláme v balíku a emailem. Nebo si pořiďte zdarma Twisto účet a zaplatíte vše na až na začátku dalšího měsíce. Další výhody a více na Twisto.nejrychlejsi-doprava


Bankovní účet Vlasynahoru Dobirka Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1

Číslo účtu: 2001049833 / 2010
Variabiní symbol: kód objednávky
IBAN: CZ2820100000002001049833
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jak balíme? 100% papír!

V eshopu Vlasynahoru se snažíme, aby balení bylo 100% z papíru, který lze dále recyklovat. Byli bychom neradi, kdybychom se řadili k těm, kteří znečištují přírodu a ztěžují život mnoha zvířatům. Proto náš kompletní balíček můžete hodit rovnou do kontaineru na papír.


vlasynahoru-balime-4
Takto nějak může vypadat vaše objednávka, po otevření naší krabice. Produkty ve skle balíme do extra ochranné papírové lepenky, kterou utahujeme papírovou lepící páskou. Výplň je samozřejmě z papíru a krabice jakbysmet.

vlasynahoru-balime-3
Náš balíček připravený k otevření! Krabice zalepena papírovou páskou. Nechybí etiketa dopravce a Zuzančina nálepka "zabaleno s láskou".


vlasynahoru-balime-2