O nás


Kdy, kde a jak to všechno začalo?
Jmenuji se Tomáš Holúbek a dnes jsem již pracující lékař. Eshopu Vlasynahoru věnuju svůj volný čas po práci. Nápad založit si eshop se v mojí hlavě zrodil v červnu 2016 v Olomouci. Tenkrát jsem byl ještě student medicíny a lpěl jsem na vzhledu mých vlasů. Byl jsem neskutečnej puntičkář a proto jsem potřeboval něco extra. Něco, co nekoupím v běžné drogerii. Investoval jsem do dražší vlasové kosmetiky ze zahraničí a opravdu jsem pocítil rozdíl, fungovalo to. Napadlo mě, že bych takové produkty mohl nabízet u nás v Česku. Vždy jsem chtěl něco vybudovat a starat se o to. V sprnu 2016 tak vznikl eshop Vlasynahoru, který měl tehdy v nabídce 5 produktů a sklad jsem měl na poličce. Nic moc, ale mě to neskutečně bavilo.

Jak šel čas. Vousynahoru. Kůženahoru.
Postupně se eshop rozrůstal a představoval Česku nové značky a produkty na vlasy. Vždy jsme se soustředili hlavně na vlasy. To byla, je a bude naše alfa omega. V roce 2019 se stalo snad nejvíce změn. Začali jsme nabízet i produkty na vousy a pokožku. Na tyto věci se nikdy soustředit nebudeme, ale člověk má aspoň možnost od nás obdržet i kvalitní kosmetiku nejen na vlasy a pečovat tak komplexně o své tělo. Trh filtrujeme a nabízíme pouze kvalitu s kterou se ztotožňujeme. Od roku 2019 také zásobujeme barbershopy a kadeřnické salony. Dáváme vám něco navíc a proto se služba jmenuje Vlasynahoru+. Téhož roku náš majitel Tomáš dokončil studium medicíny a složil Hippocratovu přísahu. Pořád si nemůžeme zvyknout ho oslovovat pane doktore.

Naše vize
Valná většina našeho sortimentu tvoří produkty na vlasy. Pokud ovšem značka vyrábí i péči o vousy a tělo, tak nemáme problém produkty představit. Nekvalitní blivajzy u nás nevedeme. Většina našich produktů je s rostlinnými extrakty, bez parabenů, bez silikonů a další zbytečné chemie.


Provozovatel:

kontakt-vlasynahoru
logo tomas holubek 2
MUDr. Tomáš Holúbek
Zakladatel Vlasynahoru a pracující lékař. Stará se o celkový chod eshopu a spokojenost zákazníků.


Expedice

zuzanka
Zuzanka
Zuzana Trávníčková
Zuzanka se snaží balit balíčky co nejbezpečněji a jak uzná za vhodné.


vlasynahoru-logo8Internetový obchod pro pánskou, hlavně vlasovou, kosmetiku od roku 2016

Telefon: +420 730 124 851
E-mail: info@vlasynahoru.cz
IČ: 05269253

Sídlo: Olomouc - Hodolany, Tovačovského 650/1, PSČ 77900, Česká republika


Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Pole označená jako * musí být vyplněná.

Jméno a příjmení Nevyplňujte toto pole:
Email
Zpráva
 
 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.