O nás


vlasynahoru-logo8Internetový obchod pro pánskou, hlavně vlasovou, kosmetiku od roku 2016

Telefon: +420 730 124 851
E-mail: info@vlasynahoru.cz
IČ: 05269253

Sídlo: Olomouc - Hodolany, Tovačovského 650/1, PSČ 77900, Česká republika


Provozovatel a guru MUDr. Tomáš Holúbek

kontakt-vlasynahoru
logo tomas holubek 2
Zakladatel Vlasynahoru a pracující lékař. Stará se o celkový chod eshopu a spokojenost zákazníků.


Expediční profík Zuzana Trávníčková

zuzanka
Zuzanka
Zuzanka se snaží balit balíčky co nejbezpečněji a jak uzná za vhodné. V každém balíčku je tak kousek jejího já. Každý balíček Vám navíc označkuje. V balení jí občas překáží naše sekretářka. Nic, co by se nedalo zvládnout.


Sekretářka a tester Žufan

zufan-sekretarka2zufan-sekretarka2_1
Tenhle kocour pravidelně dohlíží na tisk faktur a kvalitu krabic či obálek, které pravidelně obsazuje a zkoumá. Navíc je to blázen do testování výplně. Náš eshop tak přesně ví, do čeho balit objednávky. Líný není, to jen tak vypadá na fotce. Zuzanka mu říká pupíčku, pupe nebo pewpew [pjú-pjú]


Kdy, kde a jak to všechno začalo?
Jmenuji se Tomáš Holúbek a dnes jsem již pracující lékař. Eshopu Vlasynahoru věnuju svůj volný čas po práci. Nápad založit si eshop se v mojí hlavě zrodil v červnu 2016 v Olomouci. Tenkrát jsem byl ještě student medicíny a lpěl jsem na vzhledu mých vlasů. Byl jsem neskutečnej puntičkář a proto jsem potřeboval něco extra. Něco, co nekoupím v běžné drogerii. Investoval jsem do dražší vlasové kosmetiky ze zahraničí a opravdu jsem pocítil rozdíl, fungovalo to. Napadlo mě, že bych takové produkty mohl nabízet u nás v Česku. Vždy jsem chtěl něco vybudovat a starat se o to. V sprnu 2016 tak vznikl eshop Vlasynahoru, který měl tehdy v nabídce 5 produktů a sklad jsem měl na poličce. Nic moc, ale mě to neskutečně bavilo.

Jak šel čas. Vousynahoru. Kůženahoru.
Postupně se eshop rozrůstal a představoval Česku nové značky a produkty na vlasy. Vždy jsme se soustředili hlavně na vlasy. To byla, je a bude naše alfa omega. V roce 2019 se stalo snad nejvíce změn. Začali jsme nabízet i produkty na vousy a pokožku. Na tyto věci se nikdy soustředit nebudeme, ale člověk má aspoň možnost od nás obdržet i kvalitní kosmetiku nejen na vlasy a pečovat tak komplexně o své tělo. Trh filtrujeme a nabízíme pouze kvalitu s kterou se ztotožňujeme. Od roku 2019 také zásobujeme barbershopy a kadeřnické salony. Dáváme vám něco navíc a proto se služba jmenuje Vlasynahoru+. Téhož roku náš majitel Tomáš dokončil studium medicíny a složil Hippocratovu přísahu. Pořád si nemůžeme zvyknout ho oslovovat pane doktore.

Naše vize
Valná většina našeho sortimentu tvoří produkty na vlasy. Pokud ovšem značka vyrábí i péči o vousy a tělo, tak nemáme problém produkty představit. Nekvalitní blivajzy u nás nevedeme. Většina našich produktů je s rostlinnými extrakty, bez parabenů, bez silikonů a další zbytečné chemie.


Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Pole označená jako * musí být vyplněná.

Jméno a příjmení Nevyplňujte toto pole:
Email
Zpráva
 
 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.