Vosky na vlasy

Vosk na vlasy je starší produkt na vlasy, který je v dnešní době mezi fajnšmekry podceňován a staví ho do pozadí. Jiní lidé zase nazývají voskem, vše co není obyčejný gel.

#ShowMore#

Kdy se produkt může řadit mezi vosky?
Vosk na vlasy obsahuje pochopitelně určité množství vosku. Nejčastěji tvoří základ vazelína nebo včelí vosk společně s vodou. V menším množství jsou přítomny další vosky, alkoholy, organické a přírodní látky a mnoho dalších.

Co vosk poskytuje?
Vosk na vlasy je velmi všestranný stylingový produkt a jeho sílu a vlastnosti určuje vzájemný podíl vosku a vody. Větší obsah vody přináší silnější fixaci a lehčí vymývání. Vosk do produktu přináší lesk, ať už minimální či větší, lehkost aplikace, hravost vlasů a další podporu fixace. Typický vosk ve vlasech netvrdne a nevysušuje vlasy, ale v dnešní době hybridů je možné vše.

Pro koho vosk je?
Pro všechny jako každý jiný produkt. Záleží, co člověk chce. Krátké vlasy profituji dobrou fixací a efektem. Delší vlasy vosk srovná a udá jim směr. Vlasy působí formálněji a upravené. Vosk je dokonalý pro zdůraznění vlasových pramenů.

Na co si dát pozor při výběru a použití?
Při výběru si dejte pozor na pozici vody a vosku ve složení. Díky naším filtrům bude vše snažší a základní vlastnosti za Vás vyfiltrujeme. Použití je intuitivní jako každý jiný produkt. Hlavně aplikovat rovnoměrně po celé hlavě. Některé vosky jsou specifické v tom, že jejich aplikace musí být rychlá. Vosk si rozetřete po celých dlaních a poté aplikujte. Pro maximální efekt doporučujeme použít pre-styler.

Při výběru doporučujeme použít náš filtr, kde si vyberete chtěné parametry v rámci fixace, lesku, vymytí a složení, které je u pomád velmi důlěžité.


Nejprodávanější

11 položek celkem
by vilain gold digger 01
Bestseller
529 Kč

Jeden z nejúspěšnějších a nejprodávanějších vosků na světě od dánského vlasového giganta By Vilain, který poskytuje maximální fixaci a matný vzhled vlasů. Obsah 65ml.

276
by vialin gold digger travelsize 02
199 Kč

Cestovní balení 15ml oblíbeného vosku dánské značky By Vilain s vysokou fixací a matným vzhledem vlasů.

683
by vilain platinum 01
Novinka
529 Kč

Vosk na vlasy krémové konzistence s vysokou fixací a přirodně matným leskem od dánské značky By Vilain na oslavu 10. výročí značky. By Vilain vytěžilo své zkušenosti na maximum...

2198
by vilain revolution 1
529 Kč

Vosk na vlasy o objemu 65ml od danského giganta By Vilain, který poskytuje maximální fixaci a přirozený vzhled vlasů. Jeho aplikace je i přes jeho sílu nadmíru jednoduchá.

917
by vilain silver fox 01
529 Kč

Profesionální vosk od Dánské vlasové velmoce By Vilain, který poskytuje extrémní fixaci s decentním saténovým leskem vlasů.

279
by vilain wax zero 01
529 Kč

By Vilain pokračuje ve své zelené řadě a představuje vosk na vlasy o objemu 65ml, který je z 54% organický a bez parfému. Přírodní prvky ve složení podporují přirozenou sílu,...

455
lockharts transcend wax clay 0
519 Kč

Hybrid vosku a hlíny o obsahu 105g. Produkt poskytuje silnou fixaci a přírodně matný vzhled vašich vlasů. Hybrid vznikl kolaborací značky Lockharts a australského eshopu...

937
noberu classic paste 5
469 Kč

Pasta o obsahu 80ml od švédské značky Noberu, která poskytuje střední fixaci a přirozený vzhled vlasů.

859
odouds dry wax suchy vosk na vlasy 01
549 Kč

Suchý vosk na vlasy o obsahu 114g je produkt s nejsilnější fixací od americké značky Odouds, kteří se snaží dělat jednoduché, ale účinné a velmi kvalitní produkty. Vosk...

2128
templeton tonics odin wax cream 01
589 Kč

Všestranný krémový vosk o objemu 120ml od americké značky Templeton Tonics, který poskytuje vysokou fixaci a přirozeně matný vzhled. Na výběr prozatím jedna vůně, kterou je...

1728/MYT
Uppercut deluxe monster hold 1
489 Kč

Extra silný vosk 90g s vysokou fixací a středním leskem od Australské značky Uppercut Deluxe.

158