Vosky na vlasy

Nejprodávanější

14 položek celkem
by vilain gold digger 01
Bestseller
509 Kč

Jeden z nejúspěšnějších a nejprodávanějších vosků na světě od dánského vlasového giganta By Vilain, který poskytuje maximální fixaci a matný vzhled vlasů. Obsah 65ml.

276
by vialin gold digger travelsize 02
199 Kč

Cestovní balení 15ml oblíbeného vosku dánské značky By Vilain s vysokou fixací a matným vzhledem vlasů.

683
by vilain revolution 1
509 Kč

Vosk na vlasy o objemu 65ml od danského giganta By Vilain, který poskytuje maximální fixaci a přirozený vzhled vlasů. Jeho aplikace je i přes jeho sílu nadmíru jednoduchá.

917
by vilain silver fox travel size 5
199 Kč

Cestovní balení o objemu 15ml profesionálního vosku od Dánské vlasové velmoce By Vilain, který poskytuje extrémní fixaci s decentním saténovým leskem vlasů.

914
by vilain silver fox 01
509 Kč

Profesionální vosk od Dánské vlasové velmoce By Vilain, který poskytuje extrémní fixaci s decentním saténovým leskem vlasů.

279
by vilain wax zero 01
509 Kč

By Vilain pokračuje ve své zelené řadě a představuje vosk na vlasy o objemu 65ml, který je z 54% organický a bez parfému. Přírodní prvky ve složení podporují přirozenou sílu,...

455
Hanz de Fuko Hybridized Wax
619 Kč

Vosk se střední fixací a vyšším leskem od americké značky Hanz de Fuko

133
Hanz de Fuko Quicksand
619 Kč

Hlína na vlasy o obsahu 56g od americké značky Hanz de Fuko poskytuje nulový lesk a vysokou fixaci s revolučním složením, které slouží i jako suchý šampon.

73
Hanz de Fuko Spongewax
619 Kč

Inovativní vosk na vlasy s úpravou během dne jako u pomády s fixační sílou jako gel. Střední fixace s polomatným vzhledem vlasů od americké značky Hanz de Fuko.

94
lockharts transcend wax clay 0
519 Kč

Hybrid vosku a hlíny o obsahu 105g. Produkt poskytuje silnou fixaci a přírodně matný vzhled vašich vlasů. Hybrid vznikl kolaborací značky Lockharts a australského eshopu...

937
Mister Pompadour Natural Beeswax Paste
559 Kč

Jeden z nejprodávanějších produktů na světě. Silná fixace a přírodní matný vzhled  po celý den, od americké značky Mister Pompadour

82
noberu classic paste 5
469 Kč

Pasta o obsahu 80ml od švédské značky Noberu, která poskytuje střední fixaci a přirozený vzhled vlasů.

859
templeton tonics odin wax cream 01
Klubnahoru :)
589 Kč

Všestranný krémový vosk o objemu 120ml od americké značky Templeton Tonics, který poskytuje vysokou fixaci a přirozeně matný vzhled. Na výběr prozatím jedna vůně, kterou je...

1728/MYT
Uppercut deluxe monster hold 1
489 Kč

Extra silný vosk 90g s vysokou fixací a středním leskem od Australské značky Uppercut Deluxe.

158

Vosk na vlasy je starší produkt na vlasy, který je v dnešní době mezi fajnšmekry podceňován a staví ho do pozadí. Jiní lidé zase nazývají voskem, vše co není obyčejný gel.

#ShowMore#

Kdy se produkt může řadit mezi vosky?
Vosk na vlasy obsahuje pochopitelně určité množství vosku. Nejčastěji tvoří základ vazelína nebo včelí vosk společně s vodou. V menším množství jsou přítomny další vosky, alkoholy, organické a přírodní látky a mnoho dalších.

Co vosk poskytuje?
Vosk na vlasy je velmi všestranný stylingový produkt a jeho sílu a vlastnosti určuje vzájemný podíl vosku a vody. Větší obsah vody přináší silnější fixaci a lehčí vymývání. Vosk do produktu přináší lesk, ať už minimální či větší, lehkost aplikace, hravost vlasů a další podporu fixace. Typický vosk ve vlasech netvrdne a nevysušuje vlasy, ale v dnešní době hybridů je možné vše.

Pro koho vosk je?
Pro všechny jako každý jiný produkt. Záleží, co člověk chce. Krátké vlasy profituji dobrou fixací a efektem. Delší vlasy vosk srovná a udá jim směr. Vlasy působí formálněji a upravené. Vosk je dokonalý pro zdůraznění vlasových pramenů.

Na co si dát pozor při výběru a použití?
Při výběru si dejte pozor na pozici vody a vosku ve složení. Díky naším filtrům bude vše snažší a základní vlastnosti za Vás vyfiltrujeme. Použití je intuitivní jako každý jiný produkt. Hlavně aplikovat rovnoměrně po celé hlavě. Některé vosky jsou specifické v tom, že jejich aplikace musí být rychlá. Vosk si rozetřete po celých dlaních a poté aplikujte. Pro maximální efekt doporučujeme použít pre-styler.

Při výběru doporučujeme použít náš filtr, kde si vyberete chtěné parametry v rámci fixace, lesku, vymytí a složení, které je u pomád velmi důlěžité.


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení