Vlasové pudry

Vlasové pudry jsou prášky, které svými vlastnostmi dodávají vlasům velký objem, texturu, určitou fixaci a matný vzhled. Je mezi pudry vůbec rozdíl?

#ShowMore#

Kdy se produkt může řadit mezi pudry?
Na tuto otázku snad není netřeba odpovídat. Pudr je prášek do vlasů. Nelze ho s ničím zaměnit, leda s moukou nebo moučkovým cukrem.

Co pudr na vlasy poskytuje?
Pudr na vlasy vždy poskytuje matný vzhled, protože z vlasů vycucává oleje. Právě suchost u kořínků dovolí vlasům stát a vytvořit tak velký objem a texturu. Laicky řečeno vlasy stojí a to vysoko. Objem je limitován délkou a hustotou. Dlouhé a husté vlasy budou lehčeji padat či přepadávat, což může být u některých účesů žádoucí.

Pro koho pudr na vlasy je?
Pudr je pro lidi, kteří se nechtějí se stylingem moc babrat. Styling je rychlý a efektivní. Výsledek je velmi přirozený. Ideální je pro jemné a řídké vlasy, kde dokáže plnohodnotně nahradit stylingový produkt. Pudr na vlasy se dá také použít jako suchý šampon. On to vlastně složením suchý šampon je, jen není ve formě aerosoli ve spreji. 

Na co si dát pozor při výběru a použití?
Při výběru se koukejte na množství a styl aplikace. Některé jsou sypké, jiné mají pumpičky či jsou přímo ve spreji. Některé pudry vysušují vlasy až moc a je dobré je kombinovat s kvalitními šampony a kondicionéry na vlasy nebo jednou za čas použít vyživu na vlasy.

Náš filtr je na pudry krátký. Přímo v kategorii ho snad ani nepoužijete, pokud si nezvolíte značku


Nejprodávanější

11 položek celkem
Arcadian texture powder pudr na vlasy 01
519 Kč

Pudr na vlasy značky Arcadian o obsahu 30g, který vlasům poskytuje texturu, objem a matný vzhled. Navíc, jako jeden z mála pudrů, obsahuje přírodní extrakty a zeminu.

1684
by vilain blow pudr na vlasy 01
Novinka
529 Kč

Pudr na vlasy o obsahu 16g v praktickém balení od dánské značky By Vilain. Vysoká fixace, úžasný objem s texturou a matující efekt. 

2136
Hey Joe hair mattifying powder
Akce
449 Kč –15 %
379 Kč

Stylingový pudr španělské značky Hey Joe s gramáží 14g, který dodává vlasům hustotu a matný objem.

479
Noberu boost spray blond dry shampoo suchy sampon na vlasy
569 Kč

Suchý šampon a pudr ve spreji o objemu 200ml, který vlasům poskytuje objem a matný vzhled. Vůně amalfi je na blond vlasy, jelikož je pudr světlý.

844
Noberu boost spray dark dry shampoo suchy sampon na vlasy
569 Kč

Suchý šampon a pudr ve spreji o objemu 200ml, který vlasům poskytuje objem a matný vzhled. Vůně amber-lime je na tmavší vlasy, jelikož je pudr tmavý.

843
noberu pudr na vlasy
Novinka
469 Kč

Pudr na vlasy o obsahu 20g od švédské značky Noberu. Velmi lehké použití poskytuje flexibilní středně silnou fixaci a matný vzhled vlasů. Navíc dodá vlasům fantastickou texturu...

2135
odouds texture powder pudr na vlasy 1
Novinka
589 Kč –1 %
579 Kč

Texture Powder je pudr na vlasy o obsahu 56g od amerických O'Douds. Poskytuje zvýšení objemu a textury vlasů s matným finišem, ideální pro tenké až středně silné vlasy. Obsahuje...

2200
pacinos matte texture powder
559 Kč

Vlasový pudr od americké značky Pacinos s obsahem 8g, který dodává vlasům okamžitou texturu, vysoký objem a matný suchý vzhled. Ideální pro moderní účesy a jemné vlasy.

973
shear revival gleodream hair powder pudr na vlasy
559 Kč –10 %
499 Kč

Všestranný prášek nejen na vlasy od amerických, rostlinně založených, Shear Revival o hmotnosti 90g. Jeho hlavní využití bude jako stylingový pudr nebo suchý šampon na vlasy,...

2010
slick gorilla pudr na vlasy 01
289 Kč

Vlasový pudr 20g, který vlasům dodá pevný objem bez lesku s jednoduchou aplikací od britské značky Slick Gorilla

369
uppercut deluxe pudr na vlasy 01
419 Kč

Pudr na vlasy 20g od Australské značky Uppercut, který díky své váze vlasy nezatěžuje a dodává jim velký objem a přírodní vzhled.

723