Vlasové pudry

Vlasové pudry jsou prášky, které svými vlastnostmi dodávají vlasům velký objem, texturu, určitou fixaci a matný vzhled. Je mezi pudry vůbec rozdíl?

#ShowMore#

Kdy se produkt může řadit mezi pudry?
Na tuto otázku snad není netřeba odpovídat. Pudr je prášek do vlasů. Nelze ho s ničím zaměnit, leda s moukou nebo moučkovým cukrem.

Co pudr na vlasy poskytuje?
Pudr na vlasy vždy poskytuje matný vzhled, protože z vlasů vycucává oleje. Právě suchost u kořínků dovolí vlasům stát a vytvořit tak velký objem a texturu. Laicky řečeno vlasy stojí a to vysoko. Objem je limitován délkou a hustotou. Dlouhé a husté vlasy budou lehčeji padat či přepadávat, což může být u některých účesů žádoucí.

Pro koho pudr na vlasy je?
Pudr je pro lidi, kteří se nechtějí se stylingem moc babrat. Styling je rychlý a efektivní. Výsledek je velmi přirozený. Ideální je pro jemné a řídké vlasy, kde dokáže plnohodnotně nahradit stylingový produkt. Pudr na vlasy se dá také použít jako suchý šampon. On to vlastně složením suchý šampon je, jen není ve formě aerosoli ve spreji. 

Na co si dát pozor při výběru a použití?
Při výběru se koukejte na množství a styl aplikace. Některé jsou sypké, jiné mají pumpičky či jsou přímo ve spreji. Některé pudry vysušují vlasy až moc a je dobré je kombinovat s kvalitními šampony a kondicionéry na vlasy nebo jednou za čas použít vyživu na vlasy.

Náš filtr je na pudry krátký. Přímo v kategorii ho snad ani nepoužijete, pokud si nezvolíte značku


 

Nejprodávanější

289
5691289569
Značky
 
Fixace
Lesk
Složení
Vymytí

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.