Pomády na vlasy

Pomáda na vlasy je bez pochyb nejstarší vlasový styling, který se postupem času hodně měnil a stále mění. Pomády jsou hodně podceňované. Už dávno to nejsou jen mastné lepidla, ba naopak se jedná a velmi kvalitní produkt se svým účelem.

#ShowMore#

Kdy se produkt může řadit mezi pomády?
Záludná otázka. Mnoho lidí i výrobců bere slovo pomáda jako obecný výraz pro produkt na vlasy. Vznikají pak názvy jako cream pomade nebo clay pomade. Ve skutečnosti se ale o pomády nejedná. V dnešní době by pomáda měla být krémovější konzistence a poskytovat aspoň trošku lesku. Do vlasů by se měla nanášet velmi lehce a mít takzvaný slick

Dělení pomád je složité!
Pomády dělíme na ortodoxní, což jsou klasické pomády gelového typu na vodní bázi nebo pomády na olejové bázi. Neortodoxní pomády jsou vždy water-based, tedy mají složení na bázi vody.

Co pomáda poskytuje?
Pomáda poskytuje lehkou až velmi silnou fixaci. Matných pomád je minimum. Nejčastěji narazíte na přírodní až lesklý efekt. Pomáda bude vždy král slickback stylů, tedy slíznutí vlasů dozadu.

Pro koho pomáda je?
Pomáda je jeden z nejvšestrannějších produktů. Nejvíce se hodí pro středně dlouhé až dlouhé vlasy. Účesy typu slickback a pompadour patří určitě mezi hlavní záměr pomád. Rozcuch s ní budete dělat stěží.

Na co si dát pozor při výběru a použití?
Rozhodně dávejte pozor jaké složení kupujete. S olejovým složením přichází horší vymývatelnost a bude potřeba použít šampon pro stoprocentní vymytí pomády z vlasů. Klasické ortodoxní pomády gelového typu na vodní bázi z velké části tvrdnou a vlasy nebudete moci restylovat bez pomoci vody. Neortodoxní pomády jsou moderní vlasové produkty, které plní základní funkci pomády a velmi lehce se vymývají. Použití je intuitivní jako každý jiný produkt. Hlavně aplikovat rovnoměrně po celé hlavě. Pro maximální efekt doporučujeme použít pre-styler.

Při výběru doporučujeme použít náš filtr, kde si vyberete chtěné parametry v rámci fixace, lesku, vymytí a složení, které je u pomád velmi důlěžité.


 

Nejprodávanější

52 položek celkem
Arcadian gel pomade gelova pomada na vlasy 03
519 Kč

Klasická gelová pomáda na vlasy od americké značky Arcadian se střední fixací a středním leskem s vůní cedrového dřeva. 

2004
arcadian styling pomade 1
519 Kč

Jeden z prvních produktů americké značky Arcadian s upraveným složením. Krémová pomáda 115g s vysokou fixací a decentním leskem.

905
Hard Water Pomade 1
529 Kč

Pomáda na vlasy o objemu 60ml na vodní bázi obsahujicí elastická vlákna s pevnou fixací a vyšším leskem od americké značky Baxter of California.

411
blumaan discovery styling kit 01
719 Kč

Balíček značky Blumaan, který obsahuje téměř všechny stylingové produkty o objemu 14ml.

926
Blumaan fifth sample pomade
Akce
619 Kč –4 %
589 Kč

Pomáda na vlasy 109ml se silnou fixací a přirozeným leskem vlasů od americké značky Blumaan. Obsahuje několik zdravých ingrediencí, které vyživují a posilují vlasy.

777
dear barber strong hold pomade pomada na vlasy 02
319 Kč

Silná pomáda na vlasy o objemu 100ml od britské značky Dear Barber na vodní bázi se střední fixací a vysokým leskem.

342
faith and integrity cream 7
559 Kč

Krém na vlasy o objemu 118ml, který poskytuje silnou fixaci s přirozeným vzhledem vlasů. Jedná se složením o neortodoxní pomádu na vodní bázi. Svým složením podporuje zdravý...

920
faith and integrity petro 6
559 Kč

Olejové pomáda na vlasy o objemu 118ml, která poskytuje silnou až střední fixaci s středním leskem vlasů. Obsahuje rostlinné ingredience.

921
Firsthand All purpose pomade 01
549 Kč

Pomáda na vlasy na vodní bázi o objemu 88ml pro všechny typy účesů, od odlehčeného pro pevný uhlazený. Záleží jen na použitém množství. Od americké značky Firsthand

605
firsthand styling kit kosmeticka taska 08
819 Kč

Sada stylingových produktů značky Firsthand v praktické kosmetické taštičce. Každý styling o objemu 29ml. 

1921
hey joe hair pomade duo 1
Akce
459 Kč –23 %
349 Kč

Inovativní kombinace dvou pomád Hey Joe do jedné (2v1),  které lze kombinovat v libovolném poměru nebo prostě jen střídat.

881
GENUINE HAIR POMADE BLACK DELUXE 1
Akce
459 Kč –21 %
359 Kč

Pomáda na vlasy o objemu 100ml, která zakryje šediny nebo ztmaví přirozenou barvu vlasů od španělské značky Hey Joe! se silnou fixací s trochou lesku.

485
HEY JOE! GENUINE HAIR POMADE MATT 1
439 Kč

Moderní vosk-pomáda 100ml na bázi vody s vůni arašídu se silnou fixací a přírodním vzhledem vlasů, která se snadno vymývá od španělské značky Hey Joe!

482
hey joe strong 1
Akce
419 Kč –23 %
319 Kč

Pomáda na vlasy o objemu 100ml se silnou fixací a přírodním leskem od španělské značky Hey Joe.

720
Hey Joe super strong 1
Akce
439 Kč –22 %
339 Kč

Nejsilnější pomáda na vlasy o objemu 100ml značky Hey Joe, která si poradí i s tím nejšílenějším účesem a zkrotí zákony fyziky. Super silná fixace s přirozeným leskem vlasů.

719
layrite superhold pomade pomada na vlasy 01
439 Kč

Pomáda na vodní bázi od americké značky Layrite s extrémní fixací a středním leskem.

185
lockharts goon grease 0
409 Kč

Nejsilnější pomáda na vlasy na olejové bázi od značky Lockharts o obsahu 113g s extra vysokou fixací a vysokým leskem. Obsahuje avokádový olej a lanolin.

943
lockharts goon grease water based 01
Bestseller
459 Kč

Nejsilnější pomáda na vlasy Goon Grease se složením na vodní bází od Lockharts o obsahu 113g s extra vysokou fixací a vysokým leskem. Zaručuje stejné vlastnosti jako její...

944
Nahoru
Další produkty