Hlíny na vlasy

Nejprodávanější

Stickmore Clay Fiber 1
 
559 Kč
templeton tonics oasis clay 8
 
559 Kč
Firsthand supply Clay Pomade 1
 
529 Kč
35 položek celkem
Angry Beards matt clay lee man go 1
329 Kč

Hlína na vlasy o obsahu 120g od české značky Angry Beards s jemnou vůní liči a manga. Ideální pro vytvoření nedbale elegantního, přirozeně matného vzhledu účesu.

893
Angry Beards matt clay mic bjukenen 1
329 Kč

Hlína na vlasy o obsahu 120g od české značky Angry Beards s klasickou svěží pánskou vůní. Ideální pro vytvoření nedbale elegantního, přirozeně matného vzhledu účesu.

894
arcadian clay pomade 01
589 Kč

Ikonický produkt značky Arcadian. Krémová hlína 115g s lehkou aplikací, která poskytuje střední až vysokou fixaci. Vlasy mají přirozený vzhled.

689
Baxter of California Clay Pomade 1
Bestseller
529 Kč

Hlína 60ml od americké značky Baxter of California na olejové bázi, která patří mezi ty nejlepší ve své kategorii a potvrzuje to výhrou v soutěži Men´s Health. Silná fixace...

264
Blumaan Cavalier Clay 1
Bestseller
549 Kč

Jedna z nejvíce opěvovaných hlín 74ml na internetu od youtubera Blumaana s velkou fixací a přirozeným leskem

348
blumaan discovery styling kit 01
649 Kč

Balíček značky Blumaan, který obsahuje téměř všechny stylingové produkty o objemu 14ml.

926
Blumaan Hybrid 1
549 Kč

Hlína navrhnuta hlavně pro jemné a řídké vlasy se střední fixací a přírodně matným vhledem vlasů. Nicméně použít ji můžeme i na husté vlasy, což vede k relaxovanému účesu se...

360
by vilain dynamite clay 03
Bestseller
569 Kč

Unikátní kombinace hlíny a vosku od Dánské značky By Vilain Vám přináší silnou fixaci s extra texturou bez lesku

282
by vilain dynamite clay travel size 5
199 Kč

Cestovní balení o objemu 15ml známé kombinace hlíny a vosku od Dánské značky By Vilain se silnou fixací s extra texturou bez lesku.

913
faith and integrity clay 6
559 Kč

Matná hlína na vlasy o objemu 118ml, která poskytuje silnou fixaci s matným vzhledem vlasů. Obsahuje rostlinné a minerálové ingredience. Od amerického domácího výrobce Franka...

919
Firsthand supply Clay Pomade 1
Bestseller
529 Kč

Hlína 88ml pro všechny typy vlasů. Nejsilnější produkt značky Firsthand. Nabízí silnou a flexibilní fixaci se zdravě matným vzhledem vlasů.

590
Firsthand supply Texturizing Clay 1
529 Kč

Hlína na vlasy 88ml pro přírodní, nenucené a ležérní styly se střední fixací bez lesku od americké značky Firsthand.

602
Hanz de Fuko Claymation
619 Kč

Revoluční výrobek v mezikategorii hlína a vosk o obsahu 56g. Extrémní fixace s přirozeným pohybem vlasů a matným vzhledem od americké značky Hanz de Fuko

76
Hanz de Fuko Quicksand
619 Kč

Nulový lesk a vysoká fixace s revoluční formulí, která slouží i jako suchý šampon, od americké značky Hanz de Fuko

73
hey joe matt clay 1
Novinka
439 Kč

Hlína na vlasy o objemu 100ml od španělské značky Hey Joe poskytující ultra matný vzhled a vysokou fixaci. Vodní složení zajišťuje lehké vymývání.

974
Layrite cement clay 1
Bestseller
489 Kč

Unikátní hlína na vodní bázi od americké značky Layrite s fixací silnou jako cement a matným až přírodním vzhledem vlasů

173
lockharts anti gravity paste 01
Bestseller Klubnahoru :)
519 Kč

Matný produkt, který je svým stvořitelem Stevem Lockhartem popisován jako hybrid pasty, krému a hlíny na vlasy o obsahu 105g. Produkt má velmi lehké složení se silnou fixací a...

936
lockharts matte clay 0
Bestseller Klubnahoru :)
Lockhart's Matte Clay
Skladem (> 3 ks)
509 Kč

Matná hlína na vlasy o obsahu 105g od americké značky Lockhart's. Hlína má střední až silnou a flexibilní fixaci se zdravě matným vzhledem vlasů. Příjemná pánská vůně.

934
Nahoru
Další produkty

Hlína na vlasy patří mezi nejnovější a zároveň i nejoblíbenější produkt na vlasy. Co dělá hlínu hlínou?

#ShowMore#

Kdy se produkt může řadit mezi hlíny?
Jako hlína (jíl) se může označovat stylingový produkt, který obsahuje ve složení prvek zeminy. Nejčastěji se jedná o bentonit. Některé značky používají specifičtější zeminu jako například hlínu z mrtvého moře.

Co hlína poskytuje?
Hlína ve složení samotný produkt zahušťuje a dělá ho těžším. Pro jemné a řídké vlasy může být až přítěží. Vlasům dodává úžasnou definici a texturu. To znamená, že zvýrazňuje jednotlivé prameny a nezpůsobuje jejich slepení. U hlín je fixace většinou silná, ale v moderní době se rozdíl stírá a hlína může mít i střední či lehkou fixaci. Navíc vyživuje a hydratuje vlasy a pokožku a podporuje tak zdravý růst vlasů.

Pro koho hlína je?
Hlína nezná limity. Dá se použít na všechny účesy. Nejlepší je pro husté vlasy. Typické těžké hlíny nedoporučujeme pro jemné řídké vlasy. Kudrnaté vlasy nejsou překážkou.

Na co si dát pozor při výběru a použití?
Při výběru hlíny se nelekněte spojení Clay Pomade. Nejedná se o pomádu. Hlíny mají jak olejový, tak vodní základ. Rozdíly v lesku či vymývaní v dnešní době pouze na základě složení už nejsou a proto se vždy orientujte našimi popisky u daného produktu. Před použitím je hlínu potřeba pořádně zahřát v rukách třením dlaněmi o sebe. Obsaženou hlínu tím reaktivujete a bude se vám mnohem lépe nanášet.

Při výběru doporučujeme použít náš filtr, kde si vyberete chtěné parametry v rámci fixace, lesku, vymytí a složení.