Hlíny na vlasy

Hlína na vlasy patří mezi nejnovější a zároveň i nejoblíbenější produkt na vlasy. Co dělá hlínu hlínou?

#ShowMore#

Kdy se produkt může řadit mezi hlíny?
Jako hlína (jíl) se může označovat stylingový produkt, který obsahuje ve složení prvek zeminy. Nejčastěji se jedná o bentonit. Některé značky používají specifičtější zeminu jako například hlínu z mrtvého moře.

Co hlína poskytuje?
Hlína ve složení samotný produkt zahušťuje a dělá ho těžším. Pro jemné a řídké vlasy může být až přítěží. Vlasům dodává úžasnou definici a texturu. To znamená, že zvýrazňuje jednotlivé prameny a nezpůsobuje jejich slepení. U hlín je fixace většinou silná, ale v moderní době se rozdíl stírá a hlína může mít i střední či lehkou fixaci. Navíc vyživuje a hydratuje vlasy a pokožku a podporuje tak zdravý růst vlasů.

Pro koho hlína je?
Hlína nezná limity. Dá se použít na všechny účesy. Nejlepší je pro husté vlasy. Typické těžké hlíny nedoporučujeme pro jemné řídké vlasy. Kudrnaté vlasy nejsou překážkou.

Na co si dát pozor při výběru a použití?
Při výběru hlíny se nelekněte spojení Clay Pomade. Nejedná se o pomádu. Hlíny mají jak olejový, tak vodní základ. Rozdíly v lesku či vymývaní v dnešní době pouze na základě složení už nejsou a proto se vždy orientujte našimi popisky u daného produktu. Před použitím je hlínu potřeba pořádně zahřát v rukách třením dlaněmi o sebe. Obsaženou hlínu tím reaktivujete a bude se vám mnohem lépe nanášet.

Při výběru doporučujeme použít náš filtr, kde si vyberete chtěné parametry v rámci fixace, lesku, vymytí a složení.


Nejprodávanější

Stickmore Clay Fiber 1
 
589 Kč
firsthand all clay pomade pomada do wlosow 88ml 1
 
549 Kč
39 položek celkem
Angry Beards matt clay lee man go 1
399 Kč

Hlína na vlasy o obsahu 120g od české značky Angry Beards s jemnou vůní liči a manga. Ideální pro vytvoření nedbale elegantního, přirozeně matného vzhledu účesu.

893
Angry Beards matt clay mic bjukenen 1
399 Kč

Hlína na vlasy o obsahu 120g od české značky Angry Beards s klasickou svěží pánskou vůní. Ideální pro vytvoření nedbale elegantního, přirozeně matného vzhledu účesu.

894
arcadian clay pomade hlina na vlasy 01
519 Kč

Ikonický produkt značky Arcadian. Krémová hlína 115g s lehkou aplikací, která poskytuje střední až vysokou fixaci. Vlasy mají přirozený vzhled.

689
arcadian rosa hlina na vlasy 01
Akce
519 Kč –13 %
449 Kč

Krémová hlína na vlasy značky Arcadian o obsahu 115g s lehkou aplikací, která poskytuje vysokou fixaci matný vzhled vlasů. Hlína obsahuje vodu z růžových květů, extrakt a olej z...

1683
Arcadian clay pomade vanilla cedar hlina na vlasy 01
519 Kč

Ikonický produkt značky Arcadian. Krémová hlína 115g s lehkou aplikací, která poskytuje střední až vysokou fixaci. Vlasy mají přirozený vzhled. Nová vůně cedrového dřeva s...

2003
Baxter of California Clay Pomade 1
529 Kč

Hlína na vlasy o objemu 60ml od americké značky Baxter of California na olejové bázi, která patří mezi ty nejlepší ve své kategorii a potvrzuje to výhrou v soutěži Men´s...

264
Blumaan Cavalier Clay 1
Bestseller
619 Kč

Jedna z nejvíce opěvovaných hlín 74ml na internetu od youtubera Blumaana s velkou fixací a přirozeným leskem

348
blumaan discovery styling kit 01
719 Kč

Balíček značky Blumaan, který obsahuje téměř všechny stylingové produkty o objemu 14ml.

926
Blumaan Hybrid 1
619 Kč

Hlína navrhnuta hlavně pro jemné a řídké vlasy se střední fixací a přírodně matným vhledem vlasů. Nicméně použít ji můžeme i na husté vlasy, což vede k relaxovanému účesu se...

360
by vilain dynamite clay 03
Bestseller
529 Kč

Unikátní kombinace hlíny a vosku od Dánské značky By Vilain Vám přináší silnou fixaci s extra texturou bez lesku

282
by vialin dynamite clay travelsize 02
199 Kč

Cestovní balení o objemu 15ml známé kombinace hlíny a vosku od Dánské značky By Vilain se silnou fixací s extra texturou bez lesku.

913
faith and integrity clay 6
559 Kč

Matná hlína na vlasy o objemu 118ml, která poskytuje silnou fixaci s matným vzhledem vlasů. Obsahuje rostlinné a minerálové ingredience. Od amerického domácího výrobce Franka...

919
faith and integrity frost moon hlina na vlasy 08
559 Kč

Hlína na vlasy o objemu 118ml od americké značky Faith and Integrity poskytuje silnou fixaci s matným vzhledem vlasů. Obsahuje rostlinné a minerálové ingredience. Frost moon...

1689
firsthand all clay pomade pomada do wlosow 88ml 1
Bestseller
549 Kč

Hlína na vlasy o objemu 88ml pro všechny typy vlasů. Nejsilnější produkt značky Firsthand. Nabízí silnou a flexibilní fixaci se zdravě matným vzhledem vlasů.

590
firsthand styling kit kosmeticka taska 08
819 Kč

Sada stylingových produktů značky Firsthand v praktické kosmetické taštičce. Každý styling o objemu 29ml. 

1921
Hanz de Fuko Claymation
619 Kč

Revoluční výrobek v mezikategorii hlína a vosk o obsahu 56g od americké značky Hanz de Fuko. Extrémní fixace s přirozeným pohybem vlasů a přírodně matným vzhledem vlasů.

76
Hanz de Fuko Quicksand
619 Kč

Hlína na vlasy o obsahu 56g od americké značky Hanz de Fuko poskytuje nulový lesk a vysokou fixaci s revolučním složením, které slouží i jako suchý šampon.

73
hey joe matt clay 1
439 Kč

Hlína na vlasy o objemu 100ml od španělské značky Hey Joe poskytující ultra matný vzhled a vysokou fixaci. Vodní složení zajišťuje lehké vymývání.

974
Nahoru
Další produkty