Lockhart's Matte Clay hlína na vlasy

499 Kč 412 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Matná hlína na vlasy o obsahu 105g od americké značky Lockharts. Hlína má střední až silnou a flexibilní fixaci se zdravě matným vzhledem vlasů. Příjemná pánská vůně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlínová klasika od Lockhart's
Na trhnu je plno variací hlínových produktů. Některé pohltí všechnu vlhkost vašich vlasů a zanechají nezdravý suchý vzhled. Některé jsou pro změnu zase moc mastné. Fixace se liší od super extrémních pro téměř nulové. Matná Hlína od Lockhart's přináší perfektní kompromis a lichotivý střed těchto extrémů. Jedná se o fixaci, která je střední až silnější a dovoluje i nadále manipulovat s vlasy během celého dne. Lesk je matný, který je hezký a zdravý, nic suchého. Vůně zahrnuje jemné tóny levandule, mechu a pižma, která není nikterak agresivní a perfektně zapadne do vašeho parfému.


Matný vzhled
Střední až silná fixace
Krémová konzistence
Pro všechn
y typy vlasů
Mužská vůně


Hlavní ingredience
Kaolin poskytuje fixaci a absorbuje přebytečný olej z vašich vlasů pro matný vzhled

Mandlový olej podporuje zdraví a sílu vašich vlasů
Tea tree oil obsahuje antioxidanty, které zklidňují a chrání pokožku s vlasy


hlinaplant based
Obsahuje prvky zeminy - kaolin a rostlinné výtažky


olejova baze
Produkt na olejové bázi


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem


lockharts-matte-clay-obrazek


Video recenze


slozeniSložení:
Beeswax (cera alba), Ceteareth-20, Kaolin, Petrolatum, Water (aqua), PEG-7 Glyceryl Cocoate, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Fragrance, Phenoxyethanol, Sweet Almond Oil, Polysorbate-60, Tea tree oil, Lavender oil.


Zdroj: Lockharts 


lockharts-logo-vlasynahoru

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlíny na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐, Střední ⭐⭐
Lesk: Matný ⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Oil-based
Obsah: 105g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru