Firsthand Supply

Webová stránka značky: Firsthand Supply

Americké značce Firsthand záleží na lidech a proto dělají kosmetiku pro muže, na které taky záleží.Všechno co říkají, dělají a vytváří podporuje jejich vizi. Pečlivě vybrané kvalitní suroviny, setrvalý proces a pořádná kapka zájmu a píle. Jejich přístup může být ojedinělý, ale věří, že je to ten správný. Firsthand chce pomoct lidem vypadat dobře, cítit se dobře a být součástí něčeho dobrého. Lidé především, oslavovat lidi, osobitost a přístupnost, vytvářet s úmyslem, být nadšený a odvážný, chopit se změny a být skromný.

Firsthand logo

6 položek celkem
Firsthand supply all purpose pomade 1
499 Kč –40 %
299 Kč

Pomáda na vlasy na vodní bázi o objemu 88ml pro všechny typy účesů, od odlehčeného pro pevný uhlazený. Záleží jen na použitém množství. Od americké značky Firsthand

605
firsthand body cleanser 9
549 Kč

Výživný a hydratující sprchový gel 300ml značky Firsthand s nejkvalitnějšími surovinami na trhu. Dá se použít i na obličej, kde hloubkově čistí póry.

620
Firsthand supply Clay Pomade 1
Bestseller
499 Kč

Hlína na vlasy o objemu 88ml pro všechny typy vlasů. Nejsilnější produkt značky Firsthand. Nabízí silnou a flexibilní fixaci se zdravě matným vzhledem vlasů.

590
firsthand hydrating conditioner 9
549 Kč

Výživný a hydratující kondicionér na vlasy 300ml značky Firsthand s nejkvalitnějšími surovinami na trhu.

617
firsthand shampoo 9
Bestseller
549 Kč

Výživný a hydratující šampon na vlasy o objemu 300ml značky Firsthand s nejkvalitnějšími surovinami na trhu.

611
Firsthand supply Texturizing Clay 1
499 Kč

Hlína na vlasy o objemu 88ml pro přírodní, nenucené a ležérní styly se střední fixací bez lesku od americké značky Firsthand.

602

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem