Lockhart's Anti-Gravity Matte Paste pasta na vlasy

Bestseller
499 Kč 412 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Matný produkt, který je svým stvořitelem Stevem Lockhartem popisován jako hybrid pasty, krému a hlíny na vlasy o obsahu 105g. Produkt má velmi lehké složení se silnou fixací a opravdu matným vzhledem od známe americké značky Lockharts.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravdu matná a pokořující gravitaci!
Pasta Anti-Gravity se vyvíjela něco kolem 2 let. Pro Steva Lockharta to byl oříšek, který dlouho rozlouskával. Zkrátka se snažil o téměř nemožné, což v jeho očích znamenalo vytvořit hybrida několika produktů. Anti-Gravity je něco mezi pastou, hlínou a krémem. Zjednodušeně se produkt aplikuje lehce jako krém, drží jako matná pasta a poskytuje texturu a objem jako hlína. Fixace je silná bez zatěžování vašich vlasů. Lesk je nulový, který se projeví až za nějakou chvíli po aplikaci. Složení zaručuje lehké vymývání díky vodnímu základu.


Opravdu matný vzhled
Silná fixace
Lehké složení
Pro všechn
y typy vlasů
Mužská vůně


Hlavní ingredience
Křemík vlasy absorbují a vypadají plnější a hustší.

Bentonit a kaolin dodavají tunu objemu a textury
Akryláty poskytují sílu a povenost vlasům po celý den
Kokosový olej poskytuje vyživující složky pro sílu a jemnost vlasů
Extrakt z okurky opravuje a posiluje vlasy
Extrakt z rozmarýnu stimuluje prokrvení vlasových folikulů


hlinaplant based
Obsahuje zeminy kaolin + bentonit a rostlinné výtažky


Vodni baze ikona
Produkt na vodní bázi


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem. Čím více produktu nanesete, tím větší fixace dosáhnete.


lockharts-anti-gravity-obrazek


Video recenze


slozeniSložení:
Water, Kaolin, Ceteareth-20, Bentonite, Beeswax, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Microcrystalline Wax, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Silica, Polysorbate 20, Acrylates C10-30 Alkyl Methacrylate Copolymer, Coconut Oil, Fragrance, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Glycerin, Cucumber Fruit Extract, Rosemary Leaf Extract, Lemon Oil, Lime Oil, Grapefruit Oil, Bergamot Oil, Citronella Oil, Clove Flower Oil.


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasty na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Matný ⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
Obsah: 105g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru