Faith and Integrity Texture Spray sprej na vlasy

559 Kč 462 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Pre-styler s obsahem mořské soli ze středozemí o objemu 236ml, který poskytuje lehkou fixaci s ohromnou texturou a objemem. Obsahuje rostlinné a minerálové ingredience. Z kvalitní domácí výroby Franka z Faith and Integrity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sůl ze středozemního moře
Tradiční sea salt sprej s mořskou solí ze středozemního moře a hořčíkem navíc pro poskytnutí extra textury. Sprej obsahuje navíc hlíny kaolin a bentonit pro větší objem a další extra texturu! Sprej vlasům dodává lehkou fixaci a neuvěřitelnou texturu s objemem. Vlasy jsou matné a hrubší. Může být použit jako pre-styler nebo samostatný produkt pro vzhled jako u moře. Voní po kadidle a santalovém dřevu.


Lehká fixace
Matný vzhled
Obsahuje mořskou sůl
Vyrobeno ručně


Použití
Před použítím důkladně protřepte. Používejte na vlhké, ručníkem usušené vlasy a aplikujte rovnoměrně po celé hlavě. Vlasy vyfénujte požadovaným směrem pro základ stylingu nebo nechte samovolně uschnout pro mořský look



hlinasea salt
Obsahuje hlínu a mořskou sůl


Vodni baze ikonaplant based
Produkt na vodní bázi s rostlinnými extakty



 

slozeniSložení:
Aloe, Mediterranean Sea salt, magnesium sulfate, kaolin clay, peg-40 hydrogenated castor oil, vegetable glycerin, bentonite clay, polysorbate 20, fragrance, baobab oil, citric acid


Zdroj: Faith and Integrity

faith-and-integrity

Doplňkové parametry

Kategorie: Pre-stylery na vlasy
Fixace: Lehká ⭐
Lesk: Matný ⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Rozprašovač: S rozprašovačem
Složení: Water-based
Obsah: 236ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Faith and Integrity bylo založeno v prosinci 2018 jako projekt z vášně ke kvalitní domácí výrobě pomád. Léta sběru nejlepších pomád inspirovalo a vedlo zakladatele Franka Modicu k výrobě jeho vlastního produktu. Nespočet neúspěchů a testů vedlo k prvnímu složení, které kolovalo mezi kamarády. Jméno Faith and Integrity (víra a čestnost) je památka na počest Frankova otčíma, který nedávno umřel v boji s rakovinou. Slovní spojení "víra a čestnost" bylo jeho heslo, které často používal a věřil, že jsou to jediné vlastnosti, které nám nikdo nemůže vzít. Číslo 59, které můžete najít na produktech symbolizuje rok jeho narození. Značka se pyšní kvalitními ingrediencemi, které podporují zdravé vlasy ve všech ohledech. 

faith-and-integrity