Faith and Integrity Harvest Moon Matte Paste pasta na vlasy

559 Kč 462 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Matná pasta na vlasy o objemu 118ml, která poskytuje silnou fixaci s matným vzhledem vlasů. Obsahuje rostlinné a minerálové ingredience. Harvest Moon voní jako podzimní procházka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měsíc během podzimu
Harvest Moon je jemná a krémová pasta, která nabízí velký objem a ohromnou texturu. Mezitím poskytuje silnou fixaci a matný vzhled vlasů po celý den. Tato pasta obsahuje tři druhy vosků (včelí, karnaubský a kandelilový), které vlasy posilňují a podporují jejich zdravý růst. Navíc obsahuje kaolin a bentonit, což jsou látky obsažené hlavně v hlínových produktech. Další kvalitní ingredience jsou jojobový a avokádový olej, olej ze semínek hrozna a mangové máslo. Harvest Moon svou vůní vzbuzuje příjemnou procházku za krásného podzimního počasí.


Silná fixace
Matný vzhled
Rostlinné a minerálové ingredience
Vyrobeno ručně


Použití
Na dlaních rozetřete produkt a aplikujte rovnoměrně do vlasů. Nejlepších výsledků docílíte aplikací do suchých vlasů. Produkt se dá také použít do vlhkých vlasů jako pre-styler. Poté vlasy vyfénujte a aplikujte další menší množství pro finální vzhled.


hlinaplant based
Produkt obsahuje hlínu a rostlinné extrakty


Vodni baze ikonaProdukt na vodní bázi


faith-and-integrity-harvest-moon-obrazekslozeniSložení:
Distilled water, beeswax, kaolin clay, mango butter, bentonite clay, polysorbate 80, candelilla wax, avocado oil, carnauba wax, fragrance, grapeseed oil, jojoba oil, liquid germall plus


Zdroj: Faith and Integrity

faith-and-integrity

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasty na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Matný ⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
Obsah: 118ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Faith and Integrity bylo založeno v prosinci 2018 jako projekt z vášně ke kvalitní domácí výrobě pomád. Léta sběru nejlepších pomád inspirovalo a vedlo zakladatele Franka Modicu k výrobě jeho vlastního produktu. Nespočet neúspěchů a testů vedlo k prvnímu složení, které kolovalo mezi kamarády. Jméno Faith and Integrity (víra a čestnost) je památka na počest Frankova otčíma, který nedávno umřel v boji s rakovinou. Slovní spojení "víra a čestnost" bylo jeho heslo, které často používal a věřil, že jsou to jediné vlastnosti, které nám nikdo nemůže vzít. Číslo 59, které můžete najít na produktech symbolizuje rok jeho narození. Značka se pyšní kvalitními ingrediencemi, které podporují zdravé vlasy ve všech ohledech. 

faith-and-integrity