Faith and Integrity Cream krém na vlasy

559 Kč 462 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Krém na vlasy o objemu 118ml, který poskytuje silnou fixaci s přirozeným vzhledem vlasů. Jedná se složením o neortodoxní pomádu na vodní bázi. Svým složením podporuje zdravý růst vlasů a jejich celkový vzhled. Od amerického domácího výrobce Franka Modicu z Faith and Integrity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krém od F&I
Tento krém je vlastně neortodoxní pomáda na vodní bázi, která se aplikuje lehce jako olejová pomáda, ale výmývá s naprostou lehkostí. Stačí pouze teplá voda. Ingrediance jako mangové máslo, kaolinová hlína a oleje zanechávají vlasy jemné a vyživené po celý den, dokonce i po vymytí. Toto je opravdu všestranný produkt. Dřevitá vůně po cypriši, jedli a santalovém dřevě.


Silná fixace
Přiřozený vzhled
Rostlinné a minerálové ingredience
Vyrobeno ručně


Použití
Pro nejlepší efekt použijte na suché vlasy. Na dlaních rozetřete produkt a aplikujte rovnoměrně do vlasů.


hlinaplant based
Produkt obsahuje hlínu a rostlinné extrakty


Vodni baze ikonaProdukt na vodní bázi
recenze krému + pomády pouze se starším obalem


slozeniSložení:
Distilled water, beeswax, kaolin clay, polysorbate 80, mango butter, candellila wax, carnauba wax, avocado oil, grapeseed oil, sweet almond oil, fragrance, phenoxyethanol, sorbic acid, caprylyl glycol


Zdroj: Faith and Integrity

faith-and-integrity

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Matný ⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
? Typ pomády: Neortodoxní
Obsah: 118ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Faith and Integrity bylo založeno v prosinci 2018 jako projekt z vášně ke kvalitní domácí výrobě pomád. Léta sběru nejlepších pomád inspirovalo a vedlo zakladatele Franka Modicu k výrobě jeho vlastního produktu. Nespočet neúspěchů a testů vedlo k prvnímu složení, které kolovalo mezi kamarády. Jméno Faith and Integrity (víra a čestnost) je památka na počest Frankova otčíma, který nedávno umřel v boji s rakovinou. Slovní spojení "víra a čestnost" bylo jeho heslo, které často používal a věřil, že jsou to jediné vlastnosti, které nám nikdo nemůže vzít. Číslo 59, které můžete najít na produktech symbolizuje rok jeho narození. Značka se pyšní kvalitními ingrediencemi, které podporují zdravé vlasy ve všech ohledech. 

faith-and-integrity