Pacinos Texture Powder pudr na vlasy

559 Kč 462 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vlasový pudr od americké značky Pacinos s obsahem 8g, který dodává vlasům okamžitou texturu, vysoký objem a matný suchý vzhled. Ideální pro moderní účesy a jemné vlasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matný pudr Pacinos
Stylingový pudr o obsahu 8g od americké značky Pacinos poskytuje vlasům matný vzhled, objem a texturu. Drží je pod kontrolou a děla je plnějšími. Ve vlasech je neviditělný. Ideální pro moderní účesy s vysokou texturou a jemné vlasy.


Matný
Kontrola
Objem
Textura


Tipy a triky od Vlasynahoru
Obecně si musíme říct, že pudr je vskutku nejvíce praktický vlasový stylingový přípravek. Při vyšších teplotách se vám na cestách nerozpustí a při nižších naopak nezmrzne. Ke stylingu není nutnost mít u sebe fén a dokonce funguje jako suchý šampon, jelikož pohlcuje přebytečnou mastnotu. Stává se z něj tak ideální parťák na cesty. Přidáním některé hlíny či jiného stylingové produktu (nám se osvědčily hlíny) se účes stává opravdu silným a nic ho jen tak nerozhodí.

texture powder obrazek


Jak ho použít nejlépe? 
Nasypte si pudr na ruce nebo přímo na vaše vlasy a stylujte. Čím blíže kořínkům, tím lépe. důležité je pudr nanést rovnoměrně po celé hlavě a více tam, kde zdolává gravitaci. Styl už je na vás. Můžete ho později předělat nebo jednoduše přidáte více.


 zdroj: Pacinos

Pacinos Logo

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasové pudry
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Matný ⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
Obsah: 8g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pacinos je značka holiče Erica, který se přestěhoval z Queensu v New Yorku na Floridu (USA). Stříhání vlasů je jeho celoživotní koníček už od střední školy. Profesionálněji se zaučoval až na večerní škole pro barbery, tedy holiče, kterou navštěvoval už během své služby pro námořnictvo. Eric je ambiciózní puntičkář v dobrém slova smyslu a proto jsou jeho produkty "Pacinos Signature Line" vrcholem jeho práce hned po ostříhání svých klientů, mezi které patří například slavný Jay Z. Vlasové produkty Pacinos nyní sklízejí úspěchy po celém světě.

Pacinos Logo