Lockhart's x Shear Revival The Emperor Cream Pomade pomáda na vlasy

569 Kč 470 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Krém na vlasy o obsahu 105g, který vznikl spoluprací mezi Lockharts a Shear Revival. Krém spadá pod "The Tarrot Sessions", což jsou produkty, které vznikají v kolaboraci s výrobci hlavně vlasových produktů. Krém poskytuje silnou fixaci s přírodním zdravým leskem. The Emperor nabízí vůni s tóny italského citrusu, neroli a bílého pižma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karta Císaře
The emperor neboli císař patří do série "The Tarrot Sessions", kde každý produkt má příběh svého stvořitele. Tato série představuje spolupráce mezi výrobci nejen vlasové kosmetiky. Emperor je krém na bázi aloe vera, který poskytuje silnou fixaci s přírodním leskem a ohromným objemem. Složení obsahuje mnoho prospěšných ingrediencí jako broskvový a brutnákový olej, růžový kaolin, mangové máslo a v neposlední řadě keratinové proteiny. Vůně nabízí tóny italského citrusu, neroli a bílého pižma.


Vyjádření Zacharyho Westa z Shear Revival
,,Ihned jsem se propojil s kartou císaře. Představuje všechno proti čemu bojuji každý den v tomto byznyse. Karta podmiňuje stabilitu a bezpečí v životě. Vy jste nahoře a všechno je pod vaším velením. To vše díky tvrdé práci, disciplíně a sebekontrole. Na druhou stranu se karta může obrátit a přinést určité komplikace jako je ztráta autority, manipulátorství a nedisciplinovanost"Shear revival logo


lockharts-karta-emperor
Silná fixace
Velký objem
Přírodní lesk
Nádherná vůně


Vodni baze ikonaplant based
Produkt na bázi aloe vera s rostlinnými výtažky


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem. Čím více produktu nanesete, tím větší fixace a lesku dosáhnete.


lockharts-shear-revival-the-emperor-cream-pomade-obrazek


Video recenze

 


slozeniSložení:
Aloe leaf juice, candelilla wax, peach kernel oil, borage oil, PEG-40 hydrogenated castor oil, emulsifying wax, mango butter, castor wax, BTMS, rose kaolin, therapeutic grade essential oils, milk protein, keratin protein, phenoxyethanol, caprylyl glycol, glycerin.


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru
X
Shear revival logo


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Styling vlasů
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Přírodní ⭐⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
Obsah: 105g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru