Hey Joe Beard Roller nářadí na růst vousů

1 019 Kč 842 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Beard roller je nářadí na růst vousů od španělské značky Hey Joe s 540 titanovými mikrojehlami, které stimilujíe růst vousů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stimulace vousů jehlami
Nářadí na růst vousů od španělské značky Hey Joe. Beard roller je váleček s 540 titanovými mikrojehlami, které vytváří tisíce mikroskopických kanálků v kůži, čímž stimuluje prokrvení pokožky a usnadňuje absorbci produktů na stimulaci růstu vousů. Suma sumárum stimuluje spící folikuly vousů, zvyšuje prokrvení a tím pomáhá k celkovému omlazení a uzdravení pokožky. Beard rolelr je dodáván v plastové krabičce.


Stimulace růstu
Dokonalé prokrvení
Omlazení a uzdravení pokožky


Jak použít?
Před rollováním si omyjte kůži a roller důkladně opláchněte, otřepejte a nastříkejte dezinfekcí (ideálně Cleaning Solution nebo Tool Cleaner) po celém obvodu válečku a nechte 60 sekund působit. Rollerem desetkrát s mírným tlakem přejeďte celou tvář ve svislých pruzích a následně desetkrát ve vodorovných pruzích. Rollujte jednou za 3–4 dny před spánkem. Alespoň šest hodin po rollování nedoporučujeme používat produkty na vousy, jen nechte kůži odpočinout. Po projetí rollerem může být kůže podrážděná a začervenalá, tak ji jen nechte v klidu.


hey-joe-beard-roller-obrazek


Zdroj: Hey Joe

hey joe logo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: