Angry Beards Beard Roller nářadí na růst vousů

1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Stimulační váleček na pleť s 540 titanovými mikrojehlami o délce 0,5mm, který stimiluje růst vousů. Čištič přístoje zdarma v balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Píchance pro maximální růst
Váleček s 540 titanovými mikrojehlami o délce 0,5 mm přináší růstovou revoluci do vaší koupelny. Propíchá horní vrstvu kůže, čímž dojde k masivnímu prokrvení, aktivaci přirozeného hojení kůže a nakonec také k lepší absorpci Dopingu. Pleť vytvoří kolagen, elastin a keratin – v překladu budete mít zdravější a mladistvější kůži a vousí folikuly budou makat naplno.


Konstrukce
Válec osázený 540 titanovými jehlami o délce 0,5 mm. Kvalitní gumové tělo se speciálním imbusovým úchopem. To vše v masivní magnetické krabici. Součástí každého balení je i Tool Cleaner - čištič, abyste Roller mohli rovnou používat.


Kombinace je ideální!
Stejně jako Doping i Beard Roller prokrvuje kůži pomocí iritace. U Rolleru je ale mechanická a daleko masivnější. Tělo automaticky iritovanou pokožku opravuje a tím jí dodává množství živin, které by do ní jinak nevypustilo. Kůže je tedy celkově v lepší kondici, a hlavně spolu s ní dostanou živiny i vousy. No a zdravá kůže v kondici dokáže daleko lépe absorbovat Doping, nebo cokoli jiného, což zase zvýší jeho účinnost. Pro maximální účinek doporočujeme používat s krémém podporující růst a to Angry Beards Doping a doplňkem stravy Beardroids pro zdravý růst nejen vousů, ale i vlasů a nehtů.


Maximální stimulace
Dokonalé prokrvení
Omlazení a uzdravení pokožky
Zvýšení absorpce dopingu
Čištič zdarma


vyrobeno-v-cesku-vlasynahoru
Made in Třebíč


Jak použít?
Před rollováním omyjte kůži, očistěte Beard Roller. Čistota je opravdu důležitá, a proto ji nepodceňujte, jinak si zaděláváte na průšvih a zbytečné komplikace. Roller důkladně opláchněte, otřepejte, postříkejte Tool Cleanerem po celém obvodu válečku a nechte 60 sekund působit. Pak jste připravení na rollování. Desetkrát s mírným tlakem na Rolleru přejeďte celou tvář ve svislých pruzích a následně desetkrát ve vodorovných pruzích. Rollujte jednou za 3–4 dny před spánkem. Alespoň šest hodin po rollování nedoporučujeme používat Doping ani jiné výrobky, jen nechte kůži odpočinout. Po projetí Rollerem bude podrážděná, může být až začervenalá. Nechte pokožku v klidu a nevystavujte ničemu dalšímu.


AB_RollerFinalZdroj textu a obrázků: Angry Beards

ANGRY BEARDS-compress

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: