Angry Beards Beardroids vitamíny na růst vousů

649 Kč 536 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení

Doplněk stravy pro zdravý růst vousů či vlasů od českých Angry Beards. Obsahuje veškeré vitamíny potřebné pro stavbu vlasů či vousů a podporuje jejich růst. Obsahuje 60 tablet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1-0-0 po jídle
Boj s růstem je komplexní záležitost a čím více front máte pokrytých, tím pravděpodobnější je, že se růst rozjede. Forma doplňku stravy je navíc naprosto ideální, protože kůže si bere většinu živin zevnitř, a na to se často zapomíná. Nemyslete si ale, že Angry Beards vymysleli magické tobolky, které vás promění v Chewbaccu. Beardroids obsahují ingredience, které vousům/vlasům prospívají, stále jsou to ale jen vitamíny. 

Pojďme do hloubky
Beardroids obsahují vybrané aminokyseliny L-Methionine a L-Cystine obsahující síru, jsou zdrojem keratinu představujícího základní stavební prvek vousů i vlasů. Biotin přispívá k udržení zdravého stavu vousů/vlasů i pokožky a přispívá k normálnímu metabolismu mikroživin. Kyselina panthotenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k zdravé mentální činnosti a energetickému metabolismu. Zinek napomáhá k udržení normálního stavu vlasů, vousů, nehtů a pokožky. Beardroids obsahuje také MSM (methylsulfonylmethan), který je zdrojem síry označované za „minerál krásy“, takže budete celkově hezu.


Od borců z Třebíče
Růst vousů a vlasů
Vitamíny a minerály
Omezí vypadávání


plant based
Extrakty, vitamíny a minerály


vyrobeno-v-cesku-vlasynahoru
Made in Třebíč


Jak použít?
Beardroids používejte jednou denně po jídle. Je to produkt, který slouží jako doplněk stravy. Pamatujte, nic nevyváží pestrou stravu a tento výrobek určitě není myšlený jako její náhrada. Je to doplněk stravy, který vám pomáhá dostat do sebe každý den klíčové složky pro růst vousů a vlasů.


angry-beards-beardroids-obrazek


slozeniSložení:

slozeni-angry-beards


Zdroj textu a obrázků: Angry Beards

ANGRY BEARDS-compress

Doplňkové parametry

Kategorie: Růst vousů
Počet tablet: 60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: