Angry Beards Beardroids vitamíny na růst vousů

649 Kč 536 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Doplněk stravy pro zdravý růst vousů či vlasů od českých Angry Beards. Obsahuje veškeré vitamíny potřebné pro stavbu vlasů či vousů a podporuje jejich růst. Obsahuje 60 tablet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1-0-0 po jídle
Boj s růstem je komplexní záležitost a čím více front máte pokrytých, tím pravděpodobnější je, že se růst rozjede. Forma doplňku stravy je navíc naprosto ideální, protože kůže si bere většinu živin zevnitř, a na to se často zapomíná. Nemyslete si ale, že Angry Beards vymysleli magické tobolky, které vás promění v Chewbaccu. Beardroids obsahují ingredience, které vousům/vlasům prospívají, stále jsou to ale jen vitamíny. 

Pojďme do hloubky
Beardroids obsahují vybrané aminokyseliny L-Methionine a L-Cystine obsahující síru, jsou zdrojem keratinu představujícího základní stavební prvek vousů i vlasů. Biotin přispívá k udržení zdravého stavu vousů/vlasů i pokožky a přispívá k normálnímu metabolismu mikroživin. Kyselina panthotenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k zdravé mentální činnosti a energetickému metabolismu. Zinek napomáhá k udržení normálního stavu vlasů, vousů, nehtů a pokožky. Beardroids obsahuje také MSM (methylsulfonylmethan), který je zdrojem síry označované za „minerál krásy“, takže budete celkově hezu.


Od borců z Třebíče
Růst vousů a vlasů
Vitamíny a minerály
Omezí vypadávání


plant based
Extrakty, vitamíny a minerály


vyrobeno-v-cesku-vlasynahoru
Made in Třebíč


Jak použít?
Beardroids používejte jednou denně po jídle. Je to produkt, který slouží jako doplněk stravy. Pamatujte, nic nevyváží pestrou stravu a tento výrobek určitě není myšlený jako její náhrada. Je to doplněk stravy, který vám pomáhá dostat do sebe každý den klíčové složky pro růst vousů a vlasů.


angry-beards-beardroids-obrazek


slozeniSložení:

slozeni-angry-beards


Zdroj textu a obrázků: Angry Beards

ANGRY BEARDS-compress

Doplňkové parametry

Kategorie: Růst vousů
Počet tablet: 60
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: