Lockhart's x Pomp's Not Dead The Hierophant Pomade pomáda na vlasy

489 Kč 404 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Klasická olejové pomáda na vlasy o obsahu 105g, která vznikla spoluprací mezi Lockharts a Pomp's not dead. Pomáda spadá pod "The Tarrot Sessions", což jsou produkty, které vznikají v kolaboraci s výrobci hlavně vlasových produktů. Produkt poskytuje silnou fixaci se středním leskem. Hierophant voní krásně po tabáku, střelném prachu se špetkou moře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karta Velekněze
Hierophant Oil Based Pomade patří do série "The Tarrot Sessions", kde každý produkt má příběh svého stvořitele. Tato série představuje spolupráce mezi výrobci nejen vlasové kosmetiky. Hierophant je klasická těžká pomáda na olejové bázi, která poskytuje silnou fixaci se středním leskem. Voní nádherně po mořské soli, tabáku a střelném prachu.


Vyjádření Edwina Carsona z Pomp's not dead
,,Když jsem začínal výrabět pomády, tak jsem nedychtil po tom, abych byl nejlepší z nejlepších nebo vládnul všem výrobcům pomád. Chtěl jsem jen ukázat lidem, že existují produkty na vlasy, které nejsou masově vyráběny ve velkých počtech. Že v těchto produktech je vášeň, vize a láska a právě tyto kvality v klasických produktech chybí."pomps-not-dead-logo


lockharts-karta-hierophant
Silná fixace
Střední lesk
Nádherná vůně


olejova bazeplant based
Produkt na olejové bázi s rostlinnými výtažky


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem. Čím více produktu nanesete, tím větší fixace a lesku dosáhnete.


lockharts-hierophant-pomade-obrazek


slozeniSložení:
Microcrystalline wax, beeswax, castor oil, lanolin, hydrogenated castor oil, petrolatum, sunflower seed oil, soy wax, moringa oleifera seed oil, C12-18 alkyl glucoside, glyceryl stearate, ceteraryl alcohol, stearic acid, fragrance.


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru
X
pomps-not-dead-logo 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomády na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Lesklý ⭐⭐⭐, Přírodní ⭐⭐
Vymytí: Střední ⭐⭐
Složení: Oil-based
Obsah: 105g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru