Faith and Integrity Petro pomáda na vlasy

559 Kč 462 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Olejové pomáda na vlasy o objemu 118ml, která poskytuje silnou až střední fixaci s středním leskem vlasů. Obsahuje rostlinné ingredience.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Petro! Olejová pomáda
Petro je produkt, kde to vše začalo. První produkt Franka Modicu od Faith and Integrity! Od té doby pochopitelně prošla řadou úprav do dnešní podoby. Petro pomáda ma střední až silnou fixaci a velmi lehce se restyluje během celého dne. Mix olejů zanechává vlasy hedvábně jemné a zdravé. Pomádá voní po pačuli, bergamotu a santalovém dřevu.


Střední až silná fixace
Střední lesk
Rostlinné ingredience
Vyrobeno ručně


Použití
Na dlaních rozetřete produkt a aplikujte rovnoměrně do vlasů. Nejlepších výsledků docílíte aplikací do suchých vlasů.olejova bazeplant based
Produkt na olejové bázi s rostlinnými extraktyslozeniSložení:
beeswax, petrolatum, microcrystalline wax, castor oil, olive oil, fragrance


Zdroj: Faith and Integrity

faith-and-integrity

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomády na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐, Střední ⭐⭐
Lesk: Lesklý ⭐⭐⭐
Vymytí: Obtížné ⭐
Složení: Oil-based
? Typ pomády: Ortodoxní
Obsah: 118ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Faith and Integrity bylo založeno v prosinci 2018 jako projekt z vášně ke kvalitní domácí výrobě pomád. Léta sběru nejlepších pomád inspirovalo a vedlo zakladatele Franka Modicu k výrobě jeho vlastního produktu. Nespočet neúspěchů a testů vedlo k prvnímu složení, které kolovalo mezi kamarády. Jméno Faith and Integrity (víra a čestnost) je památka na počest Frankova otčíma, který nedávno umřel v boji s rakovinou. Slovní spojení "víra a čestnost" bylo jeho heslo, které často používal a věřil, že jsou to jediné vlastnosti, které nám nikdo nemůže vzít. Číslo 59, které můžete najít na produktech symbolizuje rok jeho narození. Značka se pyšní kvalitními ingrediencemi, které podporují zdravé vlasy ve všech ohledech. 

faith-and-integrity