Lockhart's x Stickmore Strength Fiber Cement pasta na vlasy

569 Kč 470 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Silná pasta na vlasy o obsahu 105g, která vznikla spoluprací mezi Lockharts a Stickmore. Pasta spadá pod "The Tarrot Sessions", což jsou produkty, které vznikají v kolaboraci s výrobci hlavně vlasových produktů. Produkt poskytuje silnou fixaci s matným až přírodním leskem a voní lehce po citrusech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karta síly
Strength Fiber Cement patří do série "The Tarrot Sessions", kde každý produkt má příběh svého stvořitele. Tato série představuje spolupráce mezi výrobci nejen vlasové kosmetiky. Jedná se o pastu, která poskytuje vysokou fixaci s matným až přírodním leskem. Voní decentně po citrusech.


Vyjádření Cyruse Malekzadehe ze Stickmore
,,Strength reprezentuje sílu. Zvláště v roce 2020, kdy nás potkalo mnoho výzev. Nemluvím jen o nás (Stickmore), ale o celém světě. Naštěstí snad všichni nalezneme sílu a překonáme všechny překážky."  (autor se vyjadřuje ohledně situaci COVID 2019)Stickmore logo


lockharts-karta-strength
Silná fixace
Přírodně matný
Pro všechn
y typy vlasů
Vůně citrusů


Vodni baze ikonaplant based
Produkt na vodní bázi s rostlinnými výtažky


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem. Čím více produktu nanesete, tím větší fixace dosáhnete.


lockharts-strength-fiber-cement-obrazek


Video recenze


slozeniSložení:
Water, Beeswax, Candelilla Wax, Ceteareth 25, Petrolatum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Lanolin Wax, PVP, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, VP/VA Copolymer, Propylene Glycol, Silica, Polysorbate 20, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Fragrance, Citric Acid.


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru
X
Stickmore logo


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasty na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Přírodní ⭐⭐, Matný ⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
Obsah: 105g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru