Lockhart's Phantasm Sculpting Cream krém na vlasy

519 Kč 429 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Krém na vlasy o obsahu 105g, který vznikl spoluprací Lockharts a Modernman TV, tedy youtubera a recenzenta Mika Smitha. Phantsam poskytuje vysokou fixaci se zdravě matným leskem. Využívá zajímavý systém fixace a navíc dodává vlasům potřebné živiny pro jejich zdravý vzhled a růst. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přelud od Lockhart's a Modernman TV
Složení tohoto krému vymýšlel Mike Smith (@modernmantv), který je známý pro svoje recenze na pánskou vlasovou kosmetiku. Mikě měl vizi, že vytvoří produkt, který využívá fixaci cukrem, zároveň dodá vlasům mnoho potřebných živin a lze ho vymýt pouze vodou. Steve Lockhart z Lokchart's donutil Mika během vývoje vyjít ze své komfortní zóny. Výtvor předčil všechna očekávání. Phantsam krém poskytuje silnou a flexibilní fixaci se zdravě matným leskem. Vlasy zanechává vyživené a zdravější.


Vysoká fixace
Zdravý matný vzhled
Ohromná textura
Dobře vymyvatelný


Vodni baze ikonaplant based
Produkt na bázi vody s rostlinnými výtažky


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem. Čím více produktu nanesete, tím větší fixace dosáhnete.


lockharts-phantasm-scuplting-cream-obrazek


Video recenze


slozeniSložení:
Water, beeswax, PEG-40 hydrogenated castor oil, candelilla wax, microcrystalline wax, ceteareth-20, grapeseed oil, apricot kernel oil, PEG-7 glyceryl cocoate, polysorbate 80, shea butter, maltodextrin (sugar based fixative), VP Copolymer, keratin protein, fragrance, phenoxyethanol, caprylyl glycol, sorbic acid.


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru
X
modern-man-tv-logo


Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Přírodní ⭐⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
Obsah: 105g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru