Lockhart's x Templeton Tonics The Hermit Clay hlína na vlasy

569 Kč 470 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Hlína na vlasy o obsahu 105g, která vznikla spoluprací mezi Lockharts a Templeton Tonics. Hlína spadá pod "The Tarrot Sessions", což jsou produkty, které vznikají v kolaboraci s výrobci hlavně vlasových produktů. The Hermit je dokonce první produkt této série. Hlína poskytuje střední až silnou fixaci s matným vzhledem vlasů navíc s velkým objedem a texturou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karta Poustevníka
The hermit neboli poustevník byl, je a vždy bude první produkt v sérii "The Tarrot Sessions", kde každý produkt má příběh svého stvořitele. Tato série představuje spolupráce mezi výrobci nejen vlasové kosmetiky. Hermit je matná hlína na bázi vody, která poskytuje střední až silnou fixaci s matným efektem. Složení je velmi lehké a zaručuje obrovský objem a díky hlínám jako kaolin a bentonit i ohromnou texturu. Měla by být používána zárověň jako pre-styler i samotný styling pro maximální efekt tohoto produktu. Hlína voní velmi jemně po divokém pomeranči, levanduli, bergamotu a oudu (typ arabského dřeva).


Vyjádření Chrise Templetona z Templeton Tonics
,,Když se vydáte na 100 km výlet, není záruka, že dorazíte do svého konečného cíle. Na této cestě však existuje maximální jistota transformace a změna sama sebe"templeton-tonics2


lockharts-karta-hermit
Střední až silná fixace
Matující
Obrovský objem
Ohromná textura


Vodni baze ikonaplant based
Produkt na bázi aloe vera s rostlinnými výtažky


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat na vlhké vlasy jako pre-styler, vlasy poté vyfénovat a znovu produkt aplikovat do suchých vlasů jako klasický styling. Čím více produktu nanesete, tím větší fixace dosáhnete.


lockharts-templeton-tonics-the-hermit-clay-obrazek


Video recenze


slozeniSložení:
Water, microcrystalline wax, kaolin,PEG-40 Hydrogenated castor oil, bentonite, shea butter, polysorbate 80, fragrance, phenoxyethanol, sorbic acid, caprylyl glycol


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru
X
templeton-tonics2


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlíny na vlasy
Fixace: Střední ⭐⭐
Lesk: Matný ⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
Obsah: 105g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru