Lockhart's Matte Clay Fire and Brimstone hlína na vlasy

539 Kč 445 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Limitovaná edice Fire and Brimstone matné hlíny na vlasy o obsahu 105g od americké značky Lockharts. Hlína má silnou a flexibilní fixaci se zdravě matným vzhledem vlasů. Do složení byl přidán extra vosk a další hlína Bentonit. Originální vůně s tóny uhlí a plamene. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S ohněm proti ohni!
Každoroční podzimní limitované množství produktů od Lockhart's nevynechá ani Matte Clay. Složení The Fire and Brimstone matné hlíny obsahuje více vosku pro silnější fixaci a bentonitové zeminy pro větší texturu. Podzimní vůně dýní jsou skvělé, ale chlapy si rádi hrají s ohněm. Dýně zkrátka nestačí! Tahle vůně připomíná ohniště s jemnými tóny uhlí a plamene. Rozhodně rafinovaně unikátní mužská fresh vůně.
Fire-and-brimstone-obrazek


Limitovaná klasika od Lockhart's
Na trhnu je plno variací hlínových produktů. Některé pohltí všechnu vlhkost vašich vlasů a zanechají nezdravý suchý vzhled. Některé jsou pro změnu zase moc mastné. Fixace se liší od super extrémních po téměř nulové. Matná Hlína od Lockhart's přináší perfektní kompromis a lichotivý střed těchto extrémů. Jedná se o fixaci, která je u limitované edice ještě silnější a dovoluje i nadále manipulovat s vlasy během celého dne. To vše díky extra přidanému vosku. Lesk je matný, který je hezký a zdravý, nic suchého. The Fire and Brimstone navíc poskytuje extra textutu vašich vlasů díky přidanému bentonitu.


Matný vzhled
Silná fixace
Úžasná textura vlasů
Pro všechn
y typy vlasů
Mužská ohnivá vůně


Hlavní ingredience
Kaolin poskytuje fixaci a absorbuje přebytečný olej z vašich vlasů pro matný vzhled
Bentonit je extra přísada pouze v limitované edici, který poskytuje vlasům ještě větší texturu.
Mandlový olej podporuje zdraví a sílu vašich vlasů
Tea tree oil obsahuje antioxidanty, které zklidňují a chrání pokožku s vlasy


hlinaplant based
Obsahuje hlíny bentonit + kaolin a rostlinné výtažky


olejova baze
Produkt na olejové bázi


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem


lockharts-matte-clay-fireandbrimstone-obrazek


Video recenze


slozeniSložení:
Beeswax (cera alba), Ceteareth-20, Kaolin, Petrolatum, Water (aqua), Bentonite, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Fragrance, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Sweet Almond Oil, Polysorbate-60.


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlíny na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Matný ⭐
Vymytí: Střední ⭐⭐
Složení: Oil-based
Obsah: 105g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru