Faith and Integrity Frost Moon Clay hlína na vlasy

559 Kč 462 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Hlína na vlasy o objemu 118ml od americké značky Faith and Integrity poskytuje silnou fixaci s matným vzhledem vlasů. Obsahuje rostlinné a minerálové ingredience. Frost moon voní jako zímní radosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měsíc během zimy
Frost moon je hlína na olejové bázi, která obsahuje zime bentonit a poskytuje střední až vysokou fixaci s přirozeným leskem vlasů. Navíc dodá vlasům potřebnou texturu a objem. Hlína je v balení tužší. Dle výrobce je nutno ji dostávat z balení pomocí nehtové strany palce, ale zpracování v dlaních je již lehké a na vlasy se aplikuje s lehkostí.


Silná fixace
Přírodní lesk
Rostlinné a minerálové ingredience
Vyrobeno ručně


Klíčové ingredience
Mangové máslo obsahuje spoustu vitamínů a antioxidantů pro vaše vlasy a pokožku.
Jojobový olej má hydratační účinky na vlasové vlákno, které vyhlazuje a dodává mu lesk a hebkost. Působí také proti lupům a stimuluje vlasový kořínek.
Vazelína dělá vlasy jemné a hebké.
Včelí vosk poskytuje vlasům flexibilní fixaci, výživu a hydrataci.
Bentonit a Kaolin dávají vlasům vysokou fixaci a matný vzhled.


Použití
Opět zdůrazňujeme, že tato hlína je v balení tužší a scoopování nemusí být posvícení. Dle výrobce je nutno ji dostávat z balení pomocí nehtové strany palce, ale zpracování v dlaních je již lehké a na vlasy se aplikuje s lehkostí. Na dlaních zpracujte a zahřejte produkt třením rukou o sebe. Aplikujte rovnoměrně do vlasů. Nejlepších výsledků docílíte aplikací do suchých vlasů. 


olejova bazehlinaplant based
Produkt na olejové bázi s hlínou a rostlinnými extraktyslozeniSložení:
Distilled water, beeswax, kaolin clay, mango butter, bentonite clay, polysorbate 80, candelilla wax, avocado oil, carnauba wax, fragrance, grapeseed oil, jojoba oil, liquid germall plus


Zdroj: Faith and Integrity

faith-and-integrity

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlíny na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Přírodní ⭐⭐
Vymytí: Střední ⭐⭐
Složení: Oil-based
Obsah: 118ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Faith and Integrity bylo založeno v prosinci 2018 jako projekt z vášně ke kvalitní domácí výrobě pomád. Léta sběru nejlepších pomád inspirovalo a vedlo zakladatele Franka Modicu k výrobě jeho vlastního produktu. Nespočet neúspěchů a testů vedlo k prvnímu složení, které kolovalo mezi kamarády. Jméno Faith and Integrity (víra a čestnost) je památka na počest Frankova otčíma, který nedávno umřel v boji s rakovinou. Slovní spojení "víra a čestnost" bylo jeho heslo, které často používal a věřil, že jsou to jediné vlastnosti, které nám nikdo nemůže vzít. Číslo 59, které můžete najít na produktech symbolizuje rok jeho narození. Značka se pyšní kvalitními ingrediencemi, které podporují zdravé vlasy ve všech ohledech. 

faith-and-integrity