Faith and Integrity Clay hlína na vlasy

559 Kč 462 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Matná hlína na vlasy o objemu 118ml, která poskytuje silnou fixaci s matným vzhledem vlasů. Obsahuje rostlinné a minerálové ingredience. Od amerického domácího výrobce Franka Modicu z Faith and Integrity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlína od F&I
Lehká suchá hlína, která poskytuje silnou fixaci s matným vzhledem. Vlasy zanechává jemné a vyživené. Kombinace hlín bentonitu a kaolinu dá vlasům velký objem a ohromnou texturu. Tato hlína může posloužit všem na základě použitého množství. Od relaxovaného looku přímo z postele až po elegantní styl. Funguje skvěle i jako pre-styler. Lehce se vymývá i za použití pouze vody. Voní po citrusových plodech a levanduli.


Silná fixace
Matný vzhled
Rostlinné a minerálové ingredience
Vyrobeno ručně


Použití
Pro nejlepší efekt použijte na suché vlasy. Na dlaních rozetřete produkt a aplikujte rovnoměrně do vlasů.hlinaplant based
Produkt obsahuje hlínu a rostlinné extrakty


Vodni baze ikonaProdukt na vodní bázi 

slozeniSložení:
Distilled Water, beeswax, bentonite clay, kaolin clay, mango butter, polysorbate 80, microcrystalline wax, avocado oil, grapeseed oil, fragrance, phenoxyethanol, sorbic acid, caprylyl glycol


Zdroj: Faith and Integrity

faith-and-integrity

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlíny na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Přírodní ⭐⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
Obsah: 118ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Faith and Integrity bylo založeno v prosinci 2018 jako projekt z vášně ke kvalitní domácí výrobě pomád. Léta sběru nejlepších pomád inspirovalo a vedlo zakladatele Franka Modicu k výrobě jeho vlastního produktu. Nespočet neúspěchů a testů vedlo k prvnímu složení, které kolovalo mezi kamarády. Jméno Faith and Integrity (víra a čestnost) je památka na počest Frankova otčíma, který nedávno umřel v boji s rakovinou. Slovní spojení "víra a čestnost" bylo jeho heslo, které často používal a věřil, že jsou to jediné vlastnosti, které nám nikdo nemůže vzít. Číslo 59, které můžete najít na produktech symbolizuje rok jeho narození. Značka se pyšní kvalitními ingrediencemi, které podporují zdravé vlasy ve všech ohledech. 

faith-and-integrity