Angry Beards Shavetta Žižka

699 Kč 578 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Shavetta české značky Angry Beards na klasické výměnné čepelky v luxusním dřevěném provedení, která nabízí minimální možnost pořezání bez nutnosti se starat o ostrost čepele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ostré dřevo a ocel
Holicí strojek typu shavetta na klasické výměnné čepelky od české třebíčské značky Angry Beards. Díky jednorázovým žiletkám odpadá nutnost se starat o ostrost čepele. Aerodynamická rukojeť je z palisandrového dřeva a ocele. Rameno je taktéž z ocele s lesklou povrchovou úpravou a má vyklápěcí pojistku na žiletky. Shavetta je dodávána v pouzdře z veganské kůže a balení obsahuje i 1 žiletku.


Bezpečnost
Shavetta nabízí výrazně sníženou možnost pořezání a nulovou šanci na hluboké pořezání. Žiletka vykukuje z ramene shavetty pouhých 0,5 mm, čímž se tento způsob holení stává bezpečnější i pro úplné nováčky v oboru. Přesto je ale nutné zaholovat v klidu.


Holí dohladka
Výborná na kontury
Dřevo a ocel
Pouzdro z veganské kůže


vyrobeno-v-cesku-vlasynahoru
Made in Třebíč


Jak použít?
Klasickou žiletku přehněte v obalu po její délce na půl a zlomte, polovinu vložte do shavetty. Lze také koupit přímo poloviční žiletky, které není třeba lámat. Zboží najdete u nás v sekci žiletky. Přiklopte na ni rameno a následně pojistku. Ven čouhá pouze kousek žiletky, proto je vhodná i pro začátečníky.angry-beards-shavetta-zizka-obrazek


Zdroj textu a obrázků: Angry Beards

ANGRY BEARDS-compress

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: