Hey Joe Carbon edition shavetta na holení

699 Kč 578 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Shavetta na holení od španělské značky Hey Joe na klasické výměnné čepelky. Shavetta je z nerezové ocele potažená vynikajícím matným černým lakem s doplňky, které budí mexický dojem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mexický fantom
Elegantní shavetta Hey Joe Carbon Edition z nerezové ocele potažená vynikajícím matným černým lakem. Je podobná břitvě, ale s tím rozdílem, že je na klasické výměnné čepelky a tak se nemusíte starat o obtahování nebo broušení. Shavetta je vhodná jak do holičství, tak i pro ty, kteří si netroufají na břitvu. Balení neobsahuje žiletky, ale najdete je u nás v sekci žiletky. Vhodné jsou buďto klasické, které bude nutno rozpůlit nebo poloviční, které jsou již půlené a ihned k použití. Dodáváno v papírové krabičce.


Holí dohladka
Výborná na kontury
Temný design


Jak použít?
Klasickou žiletku přehněte v obalu po její délce na půl a zlomte, polovinu vložte do shavetty. Lze také koupit přímo poloviční žiletky, které není třeba lámat. Zboží najdete u nás v sekci žiletky. Přiklopte na ni rameno a následně pojistku. Ven čouhá pouze kousek žiletky, proto je vhodná i pro začátečníky.


hey-joe-carbon-shavetta-na-holeni-obrazek2


Zdroj: Hey Joe

hey joe logo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: