Hey Joe Carbon edition shavetta na holení

699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.3.2023
Možnosti doručení

Shavetta na holení od španělské značky Hey Joe na klasické výměnné čepelky. Shavetta je z nerezové ocele potažená vynikajícím matným černým lakem s doplňky, které budí mexický dojem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mexický fantom
Elegantní shavetta Hey Joe Carbon Edition z nerezové ocele potažená vynikajícím matným černým lakem. Je podobná břitvě, ale s tím rozdílem, že je na klasické výměnné čepelky a tak se nemusíte starat o obtahování nebo broušení. Shavetta je vhodná jak do holičství, tak i pro ty, kteří si netroufají na břitvu. Balení neobsahuje žiletky, ale najdete je u nás v sekci žiletky. Vhodné jsou buďto klasické, které bude nutno rozpůlit nebo poloviční, které jsou již půlené a ihned k použití. Dodáváno v papírové krabičce.


Holí dohladka
Výborná na kontury
Temný design


Jak použít?
Klasickou žiletku přehněte v obalu po její délce na půl a zlomte, polovinu vložte do shavetty. Lze také koupit přímo poloviční žiletky, které není třeba lámat. Zboží najdete u nás v sekci žiletky. Přiklopte na ni rameno a následně pojistku. Ven čouhá pouze kousek žiletky, proto je vhodná i pro začátečníky.


hey-joe-carbon-shavetta-na-holeni-obrazek2


Zdroj: Hey Joe

hey joe logo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: