GQ a produkty roku 2020


Kdo nebo co je vůbec GQ?
GQ je magazín a portál pro muže z celého světa. V Česku ho nenajdete. Prozatím tu bohužel není. GQ inspiruje jak vypadat lépe a jak se o sebe starat již od roku 1957. Sleduje trendy a zviditelňuje novinky na trhu. Jednou za rok také shrnou produkty a rozdělí ceny těm nejlepším dle jejich redakce. Nejedná se pouze o produkty na vlasy, ale také oblečení, auta a další kosmetiku.

GQBlackAndGoldLogo


4 vítězné produkty nabízí i náš eshop
Jsme rádi, že nabízíme celkem 4 produkty, které GQ ohodnotili jako nejlepší. Jedná se o kategorii pasty, hlíny, pomády a fiber (vlákna). Pojďme si je spolu postupně představit. Kliknutím na obrázek produktu se dostanete do eshopové nabídky, kde produkt detailně popisujeme, vyzdvyhujeme jeho výhody, nabízíme videa a uživatelské recenze.


Vítěz kategorie pasta na vlasy 

Blumaan Monarch Matte Paste
Blumaan Monarch Matte Paste 1


Vítěz kategorie hlína na vlasy

Firsthand Clay Pomade
Firsthand supply Clay Pomade 1


Vítěz kategorie fiber na vlasy

By Vilain Fiber Paste

db56588a8e9e1ed6f3923b965dd75a0f


Vítěz kategorie pomáda na vlasy

Baxter of California Hard Water Pomade

baxter-of-california-har-water-pomade-gq


Vyhrát nemůžou všechny produkty. Některé redakce GQ třeba ani nezná. Na Vlasynahoru máte tunu možností. Produktů je nespočet a každý je v nečem vyjímečný, některé více a některé méně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení