Noberu Black shavetta na holení

579 Kč 479 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Kvalitní, pěkně zpracovaná shavetta na holení s plastovou rukojetí od švédské značky Noberu na klasické výměnné čepelky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noberu plastická shavetta
Kvalitní, pěkně zpracovaná shavetta na holení s černou plastovou rukojetí zdobenou logem švédských Noberu. S Noberu shavettou se nemusíte starat o obtahování nebo broušení. Nejedná se o klasickou břitvu, kterou je třeba brousit. Shavetty jsou na klasické výměnné čepelky, které stači v jejich obalu rozpůlit. Shavetta je vhodná jak do holičství, tak i pro ty, kteří si netroufají na klasickou břitvu. Dodáváno v černém pouzdře z umělé kůže. Součástí balení nejsou žiletky, které lze zakoupit v sekci žiletek.


Plastický rukojeť
Na výměnné čepelky
Puzdro z koženky


Použití
Klasickou žiletku přehněte v obalu po její délce na půl a zlomte. Obě poloviny pak můžete použit do shavetty. Lze také koupit poloviční řiletky, které není třeba lámat. Nabízíme oba typy v sekci žiletek.


Zdroj: Noberu

Noberu logo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Noberu je pánská kosmetika ze Švédska pro moderního muže. Vyrábí snad všechny potřebné věci, ať už se jedná o vlasy, holení či kůži. Naprosto všechno jen bez zbytečných konzervantů, včetně parabenu a vyráběno ve Švédsku.

Noberu logo