Lockhart's Transcend Wax Clay hlínovosk na vlasy

519 Kč 429 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Hybrid vosku a hlíny o obsahu 105g. Produkt poskytuje silnou fixaci a přírodně matný vzhled vašich vlasů. Hybrid vznikl kolaborací značky Lockharts a australského eshopu PomadeShop.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hybrid hlíny a vosku
Velmi všestranný produkt, který je schopný poskytnout jak texturované, tak uhlazené styly. Transcend vám poskytne silnou fixaci, která se dá během celého dne všelijak upravovat. Finish je přírodně matný, který nepůsobí příliš suše. Ideální pro středně dlouhé až krátké vlasy. Díky vodnímu složení se produkt dobře vymývá. Transcend Wax Clay vnizkl v kolaboraci s australským eshopem PomadeShop za účelem podpořit charitativní projekt mužského mentálního zdraví.


Přírodní vzhled
Silná fixace
Různé účesy
Mužská vůně


hlinaplant based
Obsahuje zeminu kaolin a rostlinné výtažky


Vodni baze ikona
Produkt na vodní bázi


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem. Čím více produktu nanesete, tím větší fixace dosáhnete.


lockharts-transcend-wax-clay-obrazek


Video recenze


slozeniSložení:
Beeswax, Cateareth 20,Water,P EG40 Hydrogenated Castor Oil, Kaolin,PEG7 Glyceryl Cocoate, Candelilla Wax, Microcrystalline Wax, Polysorbate 60, Jojoba oil, Carnauba Wax, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Peppermint Oil, Lavender Oil, Tea tree Oil


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru


Doplňkové parametry

Kategorie: Vosky na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Přírodní ⭐⭐, Matný ⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
Obsah: 105g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru