Lockhart's x Cellar Door Fire and Brimstone Soy Candle svíčka

629 Kč 520 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Možnosti doručení

Podzimní limitovaná edice Fire and Brimstone ručně vyrobené svíčky od značky Lockharts ve spolupráci s výrobcem tuhých mýdel a svíček Cellar Door. Originální vůně připomíná ohniště s jemnými tóny uhlí a plamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčka Fire and Brimstone
Fire and Brimstone svíčka patří do limitované série, která vychází každoročně na podzim. Je výsledkem kolaborace mezi Lockhart's a Cellar Door, kteří se soustředí na tuhá mýdla a svíčky. A vůně? Dýně zkrátka nestačí! Tahle vůně připomíná ohniště s jemnými tóny uhlí a plamene. Rozhodně rafinovaně unikátní mužská fresh vůně.

Fire-and-brimstone-obrazekcellar-door-supply-logo


Fire-and-brimstone-candle-svicka-obrazek


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru
X
cellar-door-supply-logo 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru