Lockhart's x Cellar Door Fire and Brimstone Soy Candle svíčka

629 Kč 520 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Podzimní limitovaná edice Fire and Brimstone ručně vyrobené svíčky od značky Lockharts ve spolupráci s výrobcem tuhých mýdel a svíček Cellar Door. Originální vůně připomíná ohniště s jemnými tóny uhlí a plamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčka Fire and Brimstone
Fire and Brimstone svíčka patří do limitované série, která vychází každoročně na podzim. Je výsledkem kolaborace mezi Lockhart's a Cellar Door, kteří se soustředí na tuhá mýdla a svíčky. A vůně? Dýně zkrátka nestačí! Tahle vůně připomíná ohniště s jemnými tóny uhlí a plamene. Rozhodně rafinovaně unikátní mužská fresh vůně.

Fire-and-brimstone-obrazekcellar-door-supply-logo


Fire-and-brimstone-candle-svicka-obrazek


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru
X
cellar-door-supply-logo 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru