Lockhart's x Adam Szulc Death pomáda na vlasy

429 Kč 355 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Klasická olejové pomáda na vlasy o obsahu 105g, která vznikla spoluprací mezi Lockharts a holičem Adamem Szulcem. Pomáda spadá pod "The Tarot Sessions", což jsou produkty, které vznikají v kolaboraci s výrobci hlavně vlasových produktů. Death pomáda poskytuje velmi silnou fixaci se středním leskem. Voní sladce po vanilce s čokoládou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karta Smrti
Death Oil Based Pomade patří do série "The Ta
rot Sessions", kde každý produkt má příběh svého stvořitele. Tato série představuje spolupráce mezi výrobci nejen vlasové kosmetiky. Death, tedy smrt, je klasická těžká pomáda na olejové bázi, která poskytuje silnou fixaci se středním leskem. Voní sladce po vanilce s čokoládou. Pomáda vydrží po celý den a i přes její olejové složení se vymývá lehce! Na výrobě pomády se podílel polský holič Adam Szulc, který stříhá pány v Polksu od roku 1986 a hraje v kapele Cymeon X.


Vyjádření holiče Adama Szulce
,,Smrt je jedna s nejobávanějších karet a stává se tak velmi nepochopenou kartou. Většina lidí bere její název doslova. Opravdový význam karty spočívá v konci důležité věci v životě a začátek něčeho nového. Musíte zavřít jedny dveře, aby se otevřely další. Minulost musíte nechat za sebou, abyste mohli investovat svoji energii na věci před Vámi"
adam szulc logo


Extra silná fixace
Střední lesk
Jemná textura
Vůně čoko-vanilka


olejova bazeplant based
Produkt na olejové bázi s rostlinnými výtažky


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem. Čím více produktu nanesete, tím větší fixace a lesku dosáhnete.


lockhart-death-adam-szulc-barber-obrazek


slozeniSložení:
Microcrystalline wax, beeswax, castor oil, lanolin, hydrogenated castor oil, petrolatum, sunflower seed oil, soy wax, moringa oleifera seed oil, C12-18 alkyl glucoside, glyceryl stearate, ceteraryl alcohol, stearic acid, fragrance.


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomády na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Lesklý ⭐⭐⭐, Přírodní ⭐⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Oil-based
Obsah: 105g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru