Lockhart's Medium Hold Pomade Fire and Brimstone pomáda na vlasy

409 Kč 338 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Limitované edice Fire and Brimstone Medium Hold pomády na vlasy o obsahu 113g se střední fixací a vyšším leskem od americké značky Lockharts. Ideální pro klasické styly. Originální vůně připomíná ohniště s jemnými tóny uhlí a plamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S ohněm proti ohni!
Každoroční podzimní limitované množství produktů od Lockhart's nevynechá ani Medium Hold, tedy středně silnou pomádu na olejové bázi značky Lockhart's. Podzimní vůně dýní jsou skvělé, ale chlapy si rádi hrají s ohněm. Dýně zkrátka nestačí! Tahle vůně připomíná ohniště s jemnými tóny uhlí a plamene. Rozhodně rafinovaně unikátní mužská fresh vůně.
Fire-and-brimstone-obrazek


Medium. Střední pomáda od Lockhart's
Pomáda na vlasy se střední fixací, která dodává střední lesk a perfektně tvoří slickbacky (vlasy slíznuté dozadu) či gentlemenské účesy. Dá se použít jako sekundární produkt pro přidání lesku. Hodí se pro krátké až středně dlouhé vlasy. Jedná se o klasickou pomádu na olejové bázi, tudíž vymývání není nejlehčí.


FIRE AND BRIMSTONE vůně
Střední lesk
Střední fixace
Klasické účesy
Prostě MEDIUM


Hlavní ingredience
Kokosový olej dodává lesk a zdravější vzhled
Ricinový olej je výborný pro slabé lámavé vlasy
Lanoloin dodává vlasům objem a lesk


olejova bazeplant based
Produkt na olejové bázi s rostlinnými výtažky


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem. Hřebínek při stylingu rozhodně pomůže.


lockharts-fire-and-brimstone-medium-hold-obrazek


Video recenze


slozeniSložení:
Petrolatum, microcrystalline wax, beeswax, lanolin, castor oil, coconut oil, parfum


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru


Doplňkové parametry

Kategorie: Pomády na vlasy
Fixace: Střední ⭐⭐
Lesk: Lesklý ⭐⭐⭐
Vymytí: Střední ⭐⭐
Složení: Oil-based
Obsah: 113g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru