Lockhart's Heavy Hold Pomade pomáda na vlasy

409 Kč 338 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Pomáda na vlasy o obsahu 113g s vysokou fixací a přírodním až středním leskem od americké značky Lockharts. Obsahuje kokosový a ricinový olej s lanolinem. Ideální pro klasické styly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Heavy Hold jako nejsilnější
Lockhart's Heavy Hold je nejsilnější pomáda v sérii pomád Light, Medium a Heavy. Pomáda poskytuje přírodní až střední lesk s velmi vysokou fixací. Pomáda ve vlasech netvrdne a nevysychá, jelikož se jedná o klasickou pomádu na olejové bázi. Zahřátí této pomády v dlaních je nutné pro rovnoměrnou distribuci ve vlasech. Heavy vám dopřeje možnost mnoha stylů. Nejlepší však bude určitě účes na klasického gentlemana.


Přírodní lesk
Vysoká fixace
Klasické účesy


Hlavní ingredience
Kokosový olej dodává lesk a zdravější vzhled
Ricinový olej je výborný pro slabé lámavé vlasy
Lanolin dodává vlasům objem a lesk


olejova bazeplant based
Produkt na olejové bázi s rostlinnými výtažky


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem. Hřebínek při stylingu rozhodně pomůže.


lockharts-heavy-hold-pomade-obrazek


Video recenze


slozeniSložení:
Microcrystalline wax, beeswax, petrolatum, lanolin, coconut oil, castor oil, parfum


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru


Doplňkové parametry

Kategorie: Pomády na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Přírodní ⭐⭐
Vymytí: Střední ⭐⭐
Složení: Oil-based
Obsah: 113g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru