Platba


Dobirka
Dobírkou
Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. V případě dodání zboží mimo Českou republiku je vždy vyžadována platba předem.


kreditka Gopay logo
Online platba kartou
Při dokončení objednávky budete po kliknutí na odkaz "Zaplatit" přesměrování na platební bránu GoPay, kde zadáte potřebné údaje a platbu odešlete. Odkaz k zaplacení objednávky přes platební kartu zasíláme i ve finální rekapitulaci Vaší objednávky na email v případě prvotního nezdaru. Platbu ihned evidujeme a je nejrychlejší. Zprostředkovatelem služby je GoPay.

nejrychlejsi-doprava


bankovni prevod Gopay logo
Online bankovní převod

Při dokončení objednávky budete přesměrování na výběr Vaší banky. Položky v internet bankingu budou už vyplněné, stačí jen příkaz potvrdit. Platbu ihned evidujeme a je nejrychlejší. Zprostředkovatelem služby je GoPay.

nejrychlejsi-dopravapiggy bank Twisto
Zboží ihned, platím za 14 dní - TWISTO
Bezpečné a ultra rychlé platby. Nákup na jedno kliknutí a bez rizika. Nikam nemusíte opisovat údaje z karty. Nekupujete zajíce v pytli. Na zaplacení objednávky máte 14 dní, fakturu posíláme v balíku a emailem. Nebo si pořiďte zdarma Twisto účet a zaplatíte vše na až na začátku dalšího měsíce. Další výhody a více na Twisto.

nejrychlejsi-doprava


Manualni bankovni prevod
Manuální platba převodem

Zboží zaplatíte přes internetové bankovnictví nebo ve Vaší bance na číslo účtu, které vám bylo zasláno v "potvrzení o objednávce" společně s variabilním symbolem, který je shodný s číslem Vaší objednávky. Pro doplnění můžete do zprávy přidat Vaše jméno. U slovenských objednávek se řiďtě aktuálním kurzem CZK/EUR zde. Po připsání peněz na náš účet Vám bude objednávka obratem odeslána.


Bankovní účet VlasynahoruFio BankaFio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1

Číslo účtu: 2001049833 / 2010
Variabiní symbol:
kód objednávky

IBAN: CZ2820100000002001049833
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.