Platba


Dobirka
Dobírkou
Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. V případě dodání zboží mimo Českou republiku je vždy vyžadována platba předem.


kreditka Gopay logo
Online platba kartou
Při dokončení objednávky budete po kliknutí na odkaz "Zaplatit" přesměrování na platební bránu GoPay, kde zadáte potřebné údaje a platbu odešlete. Odkaz k zaplacení objednávky přes platební kartu zasíláme i ve finální rekapitulaci Vaší objednávky na email v případě prvotního nezdaru. Platbu ihned evidujeme a je nejrychlejší. Zprostředkovatelem služby je GoPay.

nejrychlejsi-doprava


bankovni prevod Gopay logo
Online bankovní převod
Při dokončení objednávky budete přesměrování na výběr Vaší banky. Položky v internet bankingu budou už vyplněné, stačí jen příkaz potvrdit. Platbu ihned evidujeme a je nejrychlejší. Zprostředkovatelem služby je GoPay.

nejrychlejsi-doprava


piggy bank Twisto
Zboží ihned, platím za 14 dní - TWISTO
Bezpečné a ultra rychlé platby. Nákup na jedno kliknutí a bez rizika. Nikam nemusíte opisovat údaje z karty. Nekupujete zajíce v pytli. Na zaplacení objednávky máte 14 dní, fakturu posíláme v balíku a emailem. Nebo si pořiďte zdarma Twisto účet a zaplatíte vše na až na začátku dalšího měsíce. Další výhody a více na Twisto.
nejrychlejsi-doprava


Bankovní účet Vlasynahoru
Fio Banka
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1
Číslo účtu: 2001049833 / 2010
Variabiní symbol:
kód objednávky
IBAN: CZ2820100000002001049833

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX