Možnosti platby


Dobirka
Dobírkou
Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. V případě dodání zboží mimo Českou republiku je vždy vyžadována platba předem.


kreditka Gopay logo
Online platba kartou

Při dokončení objednávky budete po kliknutí na odkaz "Zaplatit" přesměrování na platební bránu GoPay, kde zadáte potřebné údaje a platbu odešlete. Odkaz k zaplacení objednávky přes platební kartu zasíláme i ve finální rekapitulaci Vaší objednávky na email v případě prvotního nezdaru. Platbu ihned evidujeme a je nejrychlejší. Zprostředkovatelem služby je GoPay.


bankovni prevod Gopay logo
Online bankovní převod

Při dokončení objednávky budete přesměrování na výběr Vaší banky. Položky v internet bankingu budou už vyplněné, stačí jen příkaz potvrdit. Platbu ihned evidujeme a je nejrychlejší. Zprostředkovatelem služby je GoPay.


Manualni bankovni prevod
Manuální platba převodem

Zboží zaplatíte přes internetové bankovnictví nebo ve Vaší bance na číslo účtu, které vám bylo zasláno v "potvrzení o objednávce" společně s variabilním symbolem, který je shodný s číslem Vaší objednávky. Pro doplnění můžete do zprávy přidat Vaše jméno. U slovenských objednávek se řiďtě aktuálním kurzem CZK/EUR zde. Po připsání peněz na náš účet Vám bude objednávka obratem odeslána.


Bankovní účet VlasynahoruFio BankaFio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1

Číslo účtu: 2001049833 / 2010
Variabiní symbol:
kód objednávky

IBAN: CZ2820100000002001049833
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.