Lockhart's x Nostalgic The Magician Matte Paste pasta na vlasy

569 Kč 470 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Matná pasta na vlasy o obsahu 105g, která vznikla spoluprací mezi Lockharts a Nostalgic Grooming. Krém spadá pod "The Tarrot Sessions", což jsou produkty, které vznikají v kolaboraci s výrobci hlavně vlasových produktů. Pasta poskytuje vysokou fixaci s matujícím efektem. The Magician voní po kůži, tabáku a bobkovém listu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karta Kouzelníka
The magician neboli kouzelník patří do série "The Tarrot Sessions", kde každý produkt má příběh svého stvořitele. Tato série představuje spolupráce mezi výrobci nejen vlasové kosmetiky. Emperor je matná pasta, která poskytuje vysokou fixaci s matujícím efektem a překrásnou texturou. Složení obsahuje mnoho přírodních ingrediencí, které jsou pro vlasy jen prospěšné. Jedná se o ricinový, meruňkový a jojoba olej. Pasta navíc obsahuje kaolin a mořskou hlínu. Nemůže chybět ani vitamin E fungující jako antioxidant. Velmi jemná vůně nabízí kombinaci kůže, tabáku, bobkového listu a větvičníku.


lockharts-karta-magician
Silná fixace
Matující
Vysoká textura


hlinaplant based
Obsahuje hlínu a rostlinné výtažky


Vodni baze ikonaProdukt na bázi vody


Jak použít?
Pro nejlepší výsledek byste měli produkt aplikovat do suchých vlasů, které byly v ideálním připadě pre-stylované prestylerem. Čím více produktu nanesete, tím větší fixace a lesku dosáhnete.


lockharts-nostalgic-the-magician-matte-paste-obrazek


Video recenze

 


slozeniSložení:
Distilled water, white kaolin clay, BEESWAX, emulsifying wax (cetearyl alcohol, Ceteareth-20), rice bran wax, candelilla wax, PEG-40 hydrogenated castor oil, castor oil, apricot kernel oil, jojoba oil, microcrystalline wax, fragrance, glycerin , sea clay, vitamin E, Phenoxyethanol, caprylyl glycol, sorbic acid


Zdroj: Lockhart's

lockharts-logo-vlasynahoru
X
nostalgic-grooming-logo


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasty na vlasy
Fixace: Vysoká ⭐⭐⭐
Lesk: Matný ⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Složení: Water-based
Obsah: 105g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lockharts je americká značka vlasové kosmetiky pro pány s tradicí. Nejedná se o obrovský podnik, ale malou rodinnou firmičku, která to dělá s láskou a to sakra pořádně. Vedoucím "alchymistou" je Steve Lockhart, který původně vytvořil svoji první pomádu pro svoje osobní potřeby. Potřeboval produkt, který by udržel jeho vlasy po celý den v parném počasí. Po dohodě s holičem, který ocenil jeho výtvor, vytvořil stránku pro své známé. Zanedlouho dostával požadavky z celého světa. Lockhart's pomády se staly tak populárními, že Steve mohl opustit svoji práci a věnovat se vlasovému stylingu naplno. Rád si hraje se složením a mixuje různé typy vlasových produktů. Vám se tak dostává unikátní složení, které opravdu funguje.

lockharts-logo-vlasynahoru