Doprava


U nás si každý najde svůj způsob dopravy, jakým chce svůj objednaný produkt doručit. Zboží vždy expedujeme nejpozději další pracovní den. Pokud by tomu mělo být jinak, budete předem telefonicky či v SMS zprávě informováni na Vámi zadané telefonní číslo v objednávce. Zásilky balí naše Zuzanka, která nedá dopustit na bezpečnost zásilky a udělá maximum pro její doručení bez nehod. 


doprava_zdarma_vlasynahoruexpdeice_24hbalime s laskou


Zásilkovna domů
dpd-wedo-logo3

Cena objednávky Cena dopravy
do 1799 Kč 69 Kč
od 1800 Kč zdarma


Momentálně nejvýhodnější zvolený dopravce Zásilkovnou se postará o Vaší objednávku na základě regionu dodání a dostupnosti dopravců. Jedná se o DPD, WE|DO či expresního kurýra Zásilkovny. Doručení je 2. pracovní den od naší expedice


Odběrová místa Zásilkovny
zasilkovna-logo

Cena objednávky Cena dopravy
do 1799 Kč 49 Kč
od 1800 Kč zdarma


Zásilkovna vám doručí zásilku na výdejnu Z-point ve vašem městě 2. pracovní den od naší expedice 
(různé obchody, hotely či centra). O dostupnosti Z-pointu ve Vašem městě se dozvíte při výběru pobočky po zvolení Zásilkovny jako dopravy (2. krok objednávky). Pokud není Z-point dostupný, vyberte si jinou dopravní službu


Náš eshop odosiela svoje produkty aj na Slovensko!
Objednaný tovar expedujeme najneskôr na ďalší pracovný deň. Ak by to malo byť inak, budete dopredu telefonicky alebo emailom informovaní na Vami zadané telefónne číslo alebo email v objednávke. U slovenských objednávok prijímame iba "platba prevodom" a "platba kartou" cez GoPay v EUR (odporúčame na stránkach zmeniť kurz na EUR) z dôvodu našej finančnej istoty (niekoľkokrát sa nám stalo, že sme platili ako poštovné tak vratnej zo slovenska)


slovenská pošta logo
Platba predem 4,50 EUR

Slovenská Pošta negarantuje termíny dodania, aj keď pri všetkých balikových službách udáva termíny dodania. Zásielky na slovenskej pošte podávame na základe zmluvy so Slovenskou Poštou.


zasilkovna-logo
Platba predem 3,50 EUR

 Zasilkovna vám doručí zásielku na výdajňu Z-point (rôzne obchody, hotely či centrá) vo vašom meste 3-4. pracovný deň od našej expedície. O dostupnosti z-pointu vo Vašom meste sa dozviete pri výbere pobočky po zvolení zásilkovne ako dopravu. Ak nie je z-point dostupný, vyberte si inú dopravnú službu. Uistite sa, že ste zvolili Slovensko ako krajinu doručenia.


zabaleno s láskou 2