Shehvoo Sea Salt Spray

499 Kč 412 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Sea Salt sprej na vlasy od americké značky Shehvoo, který funguje jako prestyler s lehkou fixací a přípravou na styling. Navíc poskytuje ochranu proti UV záření a teplu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shehvoo Ocean Sea Salt Spray 118ml je vylelepšený a modernizovaný sea salt sprej, který je perfektní pro všechny typy vlasů. Jako jediný z mnoho obsahuje UV protekci díky přidaným ochranným faktorům a poskytuje termální ochranu proti poškození vlasů při fénování. Funguje jako štít proti slunci a fénu. Vaše vlasy může poškodit už jen špatná volba stylingového produktu, ale takový se na u nás na Vlasynahoru hledá dost těžko.


Použití
Pro optimální  výsledek použíjte sprej jako prestyler pro vytvoření extra objemu, texturu a lehké fixace. Rovnoměrně naneste sprej na vlhké vlasy a vyfénujte.


UV + termální protekce
Objem a textura
Jemné kokosové aroma
Bez parabenů a sulfátů
Netestováno na zvířatech


plant based
Obsahuje prvky zeminy a rostlinné výtažky


Vodni baze ikonaProdukt na vodní bázi


shehvoo obrazekmensjournal


slozeniSložení:
Water, Sea-Salt, Polysorbate 20, 1% Helianthus, Annuus (Suflower) Seed Extract, Sodium Leneth-40 Maleate, Butylene Gycol Phenoxyethanol, Declyne Glycol, Caprylyl Glycol, Fragance.


Zdroj: Shehvoo

Shehvoo logo

Doplňkové parametry

Kategorie: Pre-stylery na vlasy
Fixace: Lehká ⭐
Lesk: Přírodní ⭐⭐
Vymytí: Lehké ⭐⭐⭐
Rozprašovač: S rozprašovačem
Složení: Water-based
Objem: 118ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Shehvoo je značka, která vyniká mezi rychlokvaškami, které se snaží jen rychle zbohatnout a produkují nekvalitní vlasovou kosmetiku. Shehvoo je toho názoru, že si zasloužíte více. Majitel a provozovatel Dre Drexler a jeho bratr David spolupracovali v mnoho značkách pánské vlasové kosmetiky, ale teď mají svoji žnačku a mouhou naplnit své vize. Zdravější alternativy běžných produktů, které poskytnou kvalitnější účesy. Shehvoo mění hru.

Shehvoo logo