Angry Beards olej na vousy Murican

549 Kč 454 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Prémiový olej na vousy 30ml se směsí nejkvalitnějších olejů od české značky Angry Beards. Olej byl vyvinut v kolaboraci americkým barberem Kraigem Casebierem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něco víc od Angry Beards
Nový hustší olej se vší parádou. Angry Beards spojili 140 let holičských zkušeností s technickými vymoženostmi moderní doby k vytvoření prvního oleje svého druhu. Vitamíny napráskaná hustá ropa vznikla ve spolupráci s americkým barberem Kraigem Casebierem, který má sám přes 40 let zkušeností a jeho rodina stříhá a upravuje vousy přes sto let. Zajímavostí je, že kluci z Angry Beards na tomto výrobku pracovali téměř dvojnásobně dlouho než na všech ostatních jejich peckách.

Olej působí proti svědění, lupům a také jako kondicionér. Vousy zanechává jemnější a odolnější proti vnějšímu prostředí. O to se stará hlavně kombinace arganového, mandlového, kokosového a ovesného oleje, která má extrémně příznivý vliv na kvalitu vousů. V neposlední řadě také vitamínové koule, které se do oleje postupně uvolňují a když je vylovíte, tak mohou přijít i na vousy. Olej je uchovávaný v prvotřídním fialovém skle, které chrání výrobek před UV zářením s možnou recyklací.


Od borců z Třebíče
Vyživení a hydratace vousů i kůže
Speciální lahvička
Americká ropa


olejova bazeplant based
Produkt na olejové bázi s rostlinnými extrakty


vyrobeno-v-cesku-vlasynahoru
Made in Třebíč


Jak použít?
Nalijte potřebné množství do dlaně, rovnoměrně rozetřete mezi obě dlaně a vetřete do vousů až na kůži. Dobré je po aplikaci vousy i vykartáčovat. Doporučené dávkování je 1-2krát denně, případně kdy je potřeba.


angry-beards-murican-beard-oil-obrazek


slozeniSložení:
TBA


Zdroj textu a fotografií: Angry Beards

ANGRY BEARDS-compress

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje na vousy
Složení: Oil-based
Objem: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: