Vlasynahoru topstrop dárková sada

1 459 Kč 1 206 Kč bez DPH
Vyprodáno

Od Zuzanky zabalená dárková sada, kterou považujeme jako ten pravý výběr z naší nabídky. Ideální k narozeninám, k svátku či na Vánoce. Produkty lze libovolně volit dle domluvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková sada domácí výroby od Zuzanky z Vlasynahoru. Slečna, které pro vás balí denně s láskou zásilky, si pro vás připravila dárkovou sadu těch nehlepších věcí z Vlasynahoru. Produkty jsou umístěny v tvrdém krabicovém koši vystlaným dřevitou vlnou. Koš je focený bez plastového transparentního krytu.


zabaleno s láskou 2


Koš Obsahuje

Slick Gorilla Hair Styling Powder
stylingový pudr  poskytuje přírodní vzhled vlasů, který odolává gravitaci s matným vzhledem vašich vlasů. Po snadné aplikaci nejde vidět a přesto je extrémně silný.

Templeton Tonics Oasis Clay je přírodou inspirovaná hlína, která poskytuje silnou fixaci s přírodním až matným vzhledem vlasů s vysokou texturou. V rukách je překvapivé konzistence, kterou bychom mohli přirovnat ke kokosovému oleji. Na vlasy se nenanáší nejlehčeji. Jde zde přítomnost lehkého tahu, který vyjadřuje extrémní sílu této hlíny. Málo dokáže hodně a velmi lehce se vymývá. Po vymytí jsou vlasy vyživené a vypadají zdravě díky přírodním ingrediencím, které o vlasy pečují.

Boost Tonic dává vlasům boost s krémovým tonikem v nezvykle objemném retro balení 270g. Neobsahuje silikony, parabeny či alkohol. Prestyler, který funguje i jako tepelná protekce při fénování. Vaše vlasy nakopne na styling s lehkou fixací. Tento produkt je navržen tak, aby byl použit v kombinaci se stylingovým přípravkem. Tato sada obsahuje hned 2 špičky v oboru!

Více na odkazech produktů


darkova sada top vlasynahoru

Produkty můžete libovolně měnit, přidat či ubrat. Lze také doplnit produkt jiné značky a vyrobit si tak koš na míru. Dárkové sady na míru dle domluvy na info@vlasynahoru.cz


logo slick gorilla   Stickmore logo   templeton-tonics2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: