Angry Beards Velká sada péče o vousy Traveller a CEO

1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Velká sada na vousy Traveller a CEO od českých borců z Angry Beards obsahuje olej Christopher the Traveller, balzám Steve the CEO, vosk a šampon na vousy. Ideální dárek ať už pro sebe nebo blízkého chlapáka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plechová senzace
Ty nejoblíbenější výrobky na vousy od Angry Beards zasazeny do luxusního designového plechu. Sada obsahuje vše pro kompletní péči o vousy – olejíček s vůní Christopher the Traveller, balzám na vousy Steve the CEO (větší 50ml), vosk na vousy a šampon na vousy. Balzám Steve the CEO je tvrdší, čistokrevný balzám, který pomůže i se stylingem.


Od borců z Třebíče
Vše v jednom plechu
Kompletné péče o vous
Ideální dárek


vyrobeno-v-cesku-vlasynahoru
Made in Třebíč


Jak použít?
Používání jednotlivých výrobků doporučují Angry Beards následovně: Balzám – případně kombinaci balzám a vosk – aplikovat ráno nebo vždy, když máte v plánu aktivitu, která vousy zatíží. Zejména v zimě to jsou veškeré výšlapy do sámošek a podobně, při kterých balzám s voskem vousy ochrání. Olej aplikovat na noc, případně i ráno, pokud víte, že vousy nedostanou zabrat. Šamponem berte vousy každé 2–3 dny a olej nebo balzám můžete aplikovat hned po sprše. V první řadě jsou póry otevřené a dodávané živiny snadněji proniknou do kůže. Je dobré doplnit vymyté oleje zpět do kůže a vousů.angry-beards-sada-na-vousy-jack-saloon-obrazek


slozeniSložení:
Složení jednotlivých přípravků najdete na našem eshopu jednotlivě v detailech produktu.


Zdroj textu a fotografií: Angry Beards

ANGRY BEARDS-compress

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: