Angry Beards sada pro růst vousů - Roller a Doping 100 ml

2 499 Kč 2 065 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Součástí balení Angry Beards plechu na růst vousů je Roller v masivním ochranném boxu, Tool Cleaner a velký Beard Doping 100 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plechová senzace na růst vousů
Ty nejoblíbenější výrobky na růst vousů od Angry Beards zasazeny do luxusního designového plechu. Sada obsahuje Beard Roller a Beard Doping 100ml pro maximální růst vousů. Stejně jako Doping tak Beard Roller prokrvuje kůži pomocí iritace. U Rolleru je ale mechanická a u Dopingu chemická. Tělo automaticky iritovanou pokožku opravuje a tím ji dodává množství živin, které by do ní jinak nevypustilo. Kůže je tedy celkově v lepší kondici, a hlavně spolu s ní dostanou živiny i vousy. No a zdravá kůže v kondici dokáže daleko lépe absorbovat Doping, nebo cokoli jiného, což zase zvýší jeho účinnost.


Od borců z Třebíče
Vše v jednom plechu
Ideální na růst vousů
Ideální dárek


vyrobeno-v-cesku-vlasynahoru
Made in Třebíč


Jak použít?
Andy Beards doporučují tuto sadu používat následovně. Před rollováním omyjte kůži a očistěte Beard. Čistota je ůležitá, a proto ji nepodceňujte, jinak si zaděláváte na průšvih. Roller důkladně opláchněte, otřepejte, postříkejte Tool Cleanerem po celém obvodu válečku a nechte 60 sekund působit. Pak jste ready na rollování. Desetkrát s mírným tlakem na Rolleru přejeďte celou tvář ve svislých pruzích a následně desetkrát ve vodorovných pruzích. Rollujte jednou za 3–4 dny před spánkem. Alespoň šest hodin po rollování nedoporučujeme používat Doping ani jiné výrobky, jen nechte kůži odpočinout. Po projetí Rollerem bude podrážděná, může být až začervenalá, tak ji jen nechte v klidu a nevystavujte ničemu dalšímu.
Doping používejte ráno a večer. Klíčová je pravidelnost. Ideálka je po sprše, kdy jsou póry rozšířené a kůže čistá. Jestli se zrovna chystáte i rollovat, Doping vynechejte. Když jste zrovna bez sprchy, tak si nahřejte ručník a udělejte si na chvíli horký zábal. Nebo si aspoň omyjte kůži teplou vodou. Pokud byste chtěli bejt jó poctiví, můžete dát i nějaký peeling, s ním bude Doping penetrovat o to líp. Pumpněte si 3–6x přímo na kůži (ne na vousy), kde chcete podpořit růst, a prsty všechno pečlivě rozetřete a promasírujte. Fakt stačí jen protáhnout zobák lahvičky přes vousy a stříknout rovnou na kůži. Doping má konzistenci krému, takže na kůži pěkně drží. Slabší povahy může trochu pálit, tak se nelekněte. Holt je potřeba kůži pořádně prokrvit. Pokud byste chtěli růst podpořit ještě víc, můžete aplikovat až 4x denně. V takovém případě snižte množství Dopingu v jednotlivých dávkách. Zkrátka raději častěji a méně, než když si tam jednou denně nastřelíte půl lahvičky. Vousy můžete zkrátit strojkem až na milimetr, pokud vám jich není líto. Usnadníte tím aplikaci, nutné to ale rozhodně není. V každém případě se vyhněte oholení do hladka, ať si neposečete mláďátka, co vám díky Dopingu teprve raší. Jedno pumpnutí aplikuje 0,1 ml Dopingu, takže 100ml lahvička má +/- 1000 pumpnutí. Při 12 pumpnutí denně (6 ráno a 6 večer) lahvička vydrží necelé tři měsíce. Pro vydolování posledních zbytků do ní kápněte trošec vody a protřepejte.angry-beards-sada-na-vousy-jack-saloon-obrazek


slozeniSložení:
Složení jednotlivých přípravků najdete na našem eshopu jednotlivě v detailech produktu.


Zdroj textu a fotografií: Angry Beards

ANGRY BEARDS-compress

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: