Narozeniny


4Narozeniny-vlasynahoru


4 roky ve zkratce
1. srpna to budou přesně 4 roky, co tento eshop běží a přináší Vám ten nejlepší styling ze světa. Za ty roky se toho odehrálo opravdu mnoho. Postupně se eshop rozrůstal a představoval Česku nové značky a produkty na vlasy. Vždy jsme se soustředili hlavně na vlasy. To byla, je a bude naše alfa omega. V roce 2019 se stalo snad nejvíce změn. Začali jsme nabízet i produkty na vousy a pokožku. Na tyto věci se nikdy soustředit nebudeme, ale člověk má aspoň možnost od nás obdržet i kvalitní kosmetiku nejen na vlasy a pečovat tak komplexně o své tělo. Trh filtrujeme a nabízíme pouze kvalitu, s kterou se ztotožňujeme. Od roku 2019 také zásobujeme barbershopy a kadeřnické salony jako Vlasynahoru+. Téhož roku náš majitel Tomáš dokončil studium medicíny a složil Hippocratovu přísahu. V roce 2020 jsme se rozhodli uvést do provozu věrnostní program Klubnahoru :). A teď jsme tady, připravení se Vám za tento růst odvděčit.


Bez Vás jen Vlasydolů
Jsme moc rádi, že jste s námi a podporujete náš eshop ať už nákupem, recenzí nebo doporučením. Bez Vás bychom tu nebyli a postupně bychom skončili jako Vlasydolů. Proto jsme se rozhodli ke každé objednávce přidat do objednávky malý dárek a zpříjemnit Vám nákup slevovým kupónem na 4% jako symbol našeho stáří.


Ke každé objednávce máte na výběr z těchto dárků

by-vilain-gold-digger-travel-size-5by-vilain-dynamite-clay-travel-size-5by-vilain-silver-fox-travel-size-5by-vilain-fiber-paste-travel-size-5by-vilain-sidekick-mini-5


Slevový kupón k objednávce nad 1000 Kč

NAROZENINY4

Vám poskytne slevu 4% na celý nákup!


Podmínky

  • akce platí do vyprodání narozeninových zásob
  • dárky se budou postupně redukovat při jejich vyprodávání
  • slevový kupón lze uplatit pouze u objednávky nad 1000 Kč (bez dopravy)

Děkujeme za přízeň a krásné léto přeje

logo%20tomas%20holubek%202

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.